Home » News » KSW 50: kto wystąpi na gali?

KSW 50: kto wystąpi na gali?

Przed nami kolejna tegoroczna gala jaka zaplanowana została na 14. września 2019 w Londynie na Wembley. Kibice ksw z pewnością będą ogromnie zadowoleni z listy konfrontacji w ksw, które planowane są na następną galę ksw, albowiem następny raz będzie można śledzić najsolidniejszych zawodników ksw.

W najciekawszej walce wieczoru anglik Phil de Fries powalczy z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas ksw. W sumie na ksw zobaczymy aż cztery konfrontacje o pasy ksw. Pasów bronić będą Tomasz Narkun oraz Roberto Soldić. Również o mistrzowski pas ksw w kategorii lekkiej stoczy walkę Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. W sumie na gali ksw 50 zaplanowanych zostało dziewięć konfrontacji w ksw.

KSW 50 stream w tv i internecie

Federacja ksw przyzwyczaiła już, że najpopularniejsze wydarzenia, jakie organizuje udostępnia jedynie w płatnej aplikacji usługi ksw tv ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 na żywo także dostępna będzie w usłudze ppv ksw – dostęp do kolejnej gali przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 50 możliwe będzie także śledzić w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od usługowdawcy, jednakowoż jest ona zazwyczaj przybliżona do kwoty, za jaką wolno dostać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali ksw 50 widoczna będzie po wykupieniu usługi dostępu ppv udstępnionej na stronie internetowej ksw tv ppv tv live. Aby zakupić, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną telewizją czy platformą. Wystarczy przejść na wirtynę ksw tv ppv, wyszukać rodzaj płatności i dokonać kupna.

Oglądaj na żywo KSW 50: https://www.mecze24.pl/mma/ksw-50

KSW 50 – gdzie zakupić KSW TV PPV?

Proces nabycia dostępu do transmisji ppv ksw jest niezmiernie łatwy. Na wstęp należy wejść na portal internetowy internetową usługi ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je poprzez adres pocztowy lub rejestrując się osobistym kontem z portalu Facebook. Założenie i rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna.

Po przygotowaniu konta można przejść do płatności i wybrać właściwą metodę – przelew lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądanie – na żywo czy też stosując przewijanie wracać do najciekawszych momentów transmisji widowiska. Dodatkowo po skończeniu gali przez kolejne 72 h można odtwarzać pełną transmisję online.

Transmisja w internecie usługi ksw tv ppv dostosowana jest do popularnych przeglądarek www i udostępniona jest na ekranach pecetów jak także urządzeń mobilnych. Niestety na ów okres federacja ksw nie prezentuje aplikacji, która prezentowałaby transmisję internetowe, stąd też jednym rodzajem jest odtwarzanie przez przeglądatkę online.

KSW 50 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali?

Jak już wspomnieliśmy na fanatyków mma czekają aż cztery walki o pasy mistrza co na pewno przełoży się na ogromne widowisko. Razem na hitowej gali zostało przewidzianych 9 walk w mma a aktualna lista przedstawia się następująco:

Karta walk (na dzień 06.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

KSW 49: kiedy gala i kto wystąpi?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Kolejny raz na fanów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK