Do meczu pozostało:
3dn.0godz.45min.
12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Video » Liga Europy » Arka Gdynia – FC Midtjylland 3-2 (Skrót meczu – Liga Europy)
AppleMark

Arka Gdynia – FC Midtjylland 3-2 (Skrót meczu – Liga Europy)

Fantastyczną niespodziankę sprawili piłkarze Arki w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Gdynianie pokonali dużo wyżej notowany FC Midtjylland 3-2.  Zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu zdobył strzałem głową Rafał Siemaszko.

Dla Arki dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się fantastycznie. W 31. minucie meczu fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Marcus, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Chwile później kibiców Arki ostudził Hassan, który strzelił bramkę na remis. Po kolejnych trzech minutach Duńczycy wyszli na prowadzenie, a po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Dal Hende.

Arka jednak się nie poddawała i dalej starała się powalczyć o korzystny rezultat. W 39. minucie rzut karny na bramkę zamienił Marcus i na tablicy widniał remis 2-2. Ostatnie słowo również należało do Arki, w doliczonym czasie gry piłę z rzutu wolnego dośrodkował Michał Napela, a do siatki skierował ją Rafał Siemaszko. Rewanżowe spotkanie już 3 sierpnia o 19:00.

Autor: jw

Mimo bycia życiowym hipsterem to jeżeli chodzi o futbol jest on tradycjonalistą kibicując Manchesterowi United oraz Lechowi Poznań.

FSV Mainz – Bayern Monachium 1-3 (Skrót meczu – Bundesliga)

W spotkaniu 13. kolejki Bundesligi, FSV Mainz przegrało z Bayernem Monachium 1-3. Dwa gole zdobył …