Home » News » KSW 49: kogo zobaczymy na gali?

KSW 49: kogo zobaczymy na gali?

Kolejna tegoroczna gala federacji mma – ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Następny raz na fanów mma czeka wyjątkowa gala ksw i na pewno wyjątkowe pojedynki z udziałem najpopularniejszych sław mma i ksw w Polsce i Europie.

W najciekawszej konfrontacji widowiska zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to gigantyczny pojedynek w jakim stawką konfrontacji będzie pas mistrza wadze średniej. Obaj wojownicy ksw walczyli już ze sobą w 2018 roku i wówczas wygrał zawodnik z Anglii.

Na hitowej gali ksw 49 dane będzie zobaczyć także rywalizację o drugi pas ksw – w w kat do 77 kg. Aktualny czempion ksw – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w bardzo optymalnej dyspozycji i w kilku konfrontacjach zaprezentował, iż zasługuje na okazję rywalizacji o pas ksw.

Kolejny duży pojedynek na gali konfrontacji sztuk walki 49 to rywalizacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zmierzy się z dotychczasowym zawodnikiem walczącym w najpopularniejszej federacji na świecie ufc.

KSW 49 na żywo w telewizji i online

Ksw przyzwyczaiło już, że najpopularniejsze widowiska, jakie realizuje udostępnia jedynie w płatnej aplikacji usługi ksw tv. Transmisja ksw 49 na żywo również dostępna będzie w usłudze ppv – możliwosć obejrzenia i dostęp do gali ksw w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 można będzie również oglądać w tv, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uwarunkowana od operatora, ale jest ona przeważnie przybliżona do kwoty, za jaką wolno otrzymać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja przez internet gali organizacji ksw widoczna będzie po kupnie systemu dostęp ppv udstępnionej na witrynie internetowej ksw ppv tv tv online. By kupić, nie trzeba mieć zatwierdzonej transakcji z żadną tv czy platformą online. Wystarczy przejść na wirtynę ksw ppv tv, wyszukać sposób płatności i wykonać transakcji.

KSW 49 – jak kupić KSW PPV TV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji ksw tv jest bardzo prosty. Na wstępie trzeba wejść na portal internetowy internetową usługi ksw stream tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je poprzez skrzynkę pocztową lub rejestrując się osobistym kontem z Facebooka. Otworzenie i rejestracja konta jest zupełnie bezpłatna.

Po utworzeniu konta można przejść do systemu płatności i wyszukać dobrą formę – przelew online lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądanie – live ale również stosując przewijanie wracać do najładniejszych elementów gali. Co więcej po zakończeniu widowiska przez kolejne 72 godziny można odtwarzać całkowitą transmisję gali.

Transmisja w internecie usługi ksw ppv przystosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na monitorach laptopów ale także urządzeń przenośnych. Niestety na obecny czas federacja ksw nie udziela aplikacji, jaka udostępniałaby transmisję internetowe, dlatego też jedynym systemem jest obejrzenie przez przeglądatkę online.

KSW 49 – kto wystąpi na gali ksw 49?

Jak już wspomnieliśmy w trzech najistotniejszych konfrontacjach gali uda się obejrzeć 2 w których stawką konfrontacji będą pasy mistrza organizacji ksw. W jednym spośród nich Michał Materla zawalczy ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na jaką szczególnie oczekują sympatycy ksw w polsce będzie bitwa Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na ksw 49 oprócz trzech wyszczególnionych konfrontacji, uda się obejrzeć sześć innych walk w których będziemy oglądać wielu wspaniałych wojowników sztuk walki. Pełna karta walk przedstawiona jest poniżej.

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

KSW 49: kiedy gala i kto wystąpi?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Kolejny raz na fanów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK