Home » News » KSW 46: kto w walce wieczoru?

KSW 46: kto w walce wieczoru?

Po raz kolejny federacja KSW zdecydowała się na organizację na Górnym Śląsku. Nowy obiekt, hala widowiskowo – sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali ORGANIZACJI KSW. Już 1 grudnia 2018 na scenie gliwickiej hali pokażą się zawodnicy mma ze ścisłej czołówki światowej FEDERACJI KSW. Arena w Gliwicach będzie miejscem piątej i zarazem ostatniej gali FEDERACJI KSW w tymże roku, odbywającej się na terenie kraju. Federacja KSW pierwszy raz przybędzie do Gliwic, gdzie czekają na nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio zawodników organizacji ksw walki wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 online w tv i internecie

Widzowie by oglądać galę KSW 46 będą musieli skorzystać z platform online, przygotowanych szczególnie na eventy KSW. Starcia wojowników ksw będziesz mógł oglądać za pośrednictwem usługi KSW stream PPV TV, którego używanie zezwoli na obejrzenie wszystkich konfrontacji w ksw na gliwickiej Gali. Klienci CP będą mogli wykorzystać z optymalnych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji na żywo z gali KSW. Będzie można kupić korzystając ze witryny i strony internetowej operatora, wysyłając wiadomość SMS według instrukcji, jakie zlokalizują Państwo na witrynie lub też dzwoniąc pod numer telefonu CP, podany też na witrynie www. Żeby zobaczyć galę KSW w telewizji, każdy powinien zamówić usługę wcześniej, operatorzy kablowi gwarantują niezakłóconą transmisję kibicom, którzy opłacą zamówienie systemu do wyznaczonej godziny przed wydarzeniem. KSW 46 będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo internetowych. Legalnie oglądać będziesz wszelkie konfrontacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW TV PPV. Jeżeli chcesz oglądać rywalizacje 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym portalu a także wykonać wpłaty za możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji. Nic cię nie ominie dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w usłudze KSW TV będziesz miał możliwosć oglądania i dostęp do transmisji również przez 72 godziny po zrealizowaniu Gali.

KSW 46 – jak wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto w wirtynie, możesz zalogować się do niego poprzez stronę lub też przez Facebook’a. Utworzenie konta w serwisie jest nieodpłatne. Kiedy posiadasz już swoje konto, możesz dokonać opłaty za transmisje tv walk na gali w Gliwicach. Jak dokonasz zapłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Hitowej gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek przez następne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki jakiej w aplikacji KSW TV PPV możesz oglądać galę, jest dostosowana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na witrynie internetowej serwisu. Zobaczysz w wysokiej jakości HD na ekranie komputera, nie powstała na razie usługa, dzięki której prześledzisz galę KSW na tablecie czy też smartfonie.

Zobacz więcej w serwisie https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w hali Arena Gliwice oraz widzowie, jacy obejrzą Galę ksw na ekranie telewizora lub też komputera, będą świadkami dziewięciu znakomitych bitew ostatnich na tego rodzaju wydarzeniu w obecnym roku. Ostatnia wielka gala KSW 2018, a zarazem 5, która będzie miała miejsce w Kraju skoncentruje na ringu najpopularniejszych wojowników mma ORGANIZACJI. Poznaliśmy niedawno nazwiska owych, którzy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a spotkanie będzie podwójnie zaciekłe… Ochota odniesienia zwycięstwa nad konkurentem połączy obydwu wojowników, jacy w marcu obecnego roku stoczyli hitową konfrontację na gali KSW 42. Podczas marcowego widowiska mma, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu starciach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy wojownik już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odegrać się za utratę indywidualnej, perfekcyjnej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej będący mistrz ksw w kategorii półciężkiej, jakiego znakiem rozpoznawczym są wygrane poprzez nokaut czy też poddanie się, zapewne nie odda zwycięstwa w łatwy sposób. Ponadto na gali zobaczymy dodatkowo 8 innych konfrontacji, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK