Home » News » KSW 44: kogo zobaczymy na gali?

KSW 44: kogo zobaczymy na gali?

Widzowie oczekiwali na taką nowość – kolejna tegoroczna gala mma – KONFRONTACJI SZTUK WALKI odbędzie się jeszcze przed wakacjami. KSW 44 jest zaplanowane na 9. czerwca w Gdańsku. Można ogłosić, iż jest zatem to niejako pewnego modelu tradycja, albowiem w latach między 2011 a 2016 właściwie co roku organizacja – KSW organizowało w okresie przed wakacyjnym widowisko w gdańskiej Ergo Arenie.

Tym samym, będzie też to już 3 gala realizowana przez polską organizację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne gale odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W 2018 roku , oprócz gali ksw w czerwcu, zorganizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej części czy też pod koniec roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Widowisko KSW 44 na żywo będzie możliwe obejrzeć w KSW Stream PPV online a także w telewizji. W jaki sposób obejrzeć galę KSW i zdobyć możliwosć obejrzenia i dostęp do systemu PPV? Możliwosć obejrzenia i dostęp do usługi KSW PPV będzie dostępny poprzez Sieć internet na oficjalnej witrynie organizacji ksw. W tv sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale również kilka największych kablówek. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobna jak w wypadku innych gal organizacji ksw organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 pln.

Bedorf – Pudzianowski w rywalizacji wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zawalczy z Pudzianem i będzie to walka na którą od lat czekali kibice MIXED MARTIAL ARTS w Polsce. Przez długi czas mówiło się o tym, że Pudzian nie jest gotowy na taką bitwę, jednak jak potwierdzają znawcy – w końcu nadszedł tenże czas i atrakcyjna okazja aby zestawić taką konfrontację.
Karol Bedorf powraca po urazie, jaki odniósł ponad rok temu. Dla starego mistrza KSW konfrontacja ta to nie tylko i wyłącznie powrót po męczącej kontuzji, jednakże też po dotkliwej przegranej w rywalizacji o pas ksw. Bedorf który przez wiele lat był mistrzem ORGANIZACJI KSW, odniósł porażkę w 2. rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Zapewne Bedorfa boli także fakt, że jak się następnie okazało – brazylijski wojownik swoje dwie następne starcia przegrał w kompromitujący sposób – po szesnastu sekundach z Różalskim a później po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Bitwa Bedorf – Pudzianowski na żywo z pewnością sprawi, że oczy fanów z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę Gdańsk, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem firm – bukmacherów jest Karol Bedorf, ponieważ przez lata był mistrzem i pokonywał faktycznie atrakcyjnych zawodników. Jednakże trzeba mieć na uwadze, że nie jest wiadome w jak dobrej formie do pojedynku przystąpi były czempion ksw, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski jednak to wojownik mma, jaki w ostatnich walkach przedstawiał faktycznie niezwykle dobry poziom jakości walk w ksw ale też kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W innej z walk wieczoru zobaczymy Tomka Oświecińskiego. Rywalem Stracha będzie bośniacki gwiazdor – Erko Jun. Zawodnik trenuje w niemieckim zespole UFD Gym, jakiego zawodnikami są również między innymi Roberto Soldić czy też David Zawada. Prawdopodobnie więc ćwicząc pod okiem trenerów z UFD Gymu, oponent Stracha będzie niezwykle odpowiednio przygotowany do pojedynku.

Materla powraca do klatki KSW

Dla wielkiego zawodnika ze Szczecina, uwielbianego w całej Polsce, będzie to nadzwyczaj ważna konfrontacja. Materla ostatnią walkę przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Michała Materli na pewno była nadzwyczajnym aspektem w dalszych treningach, gdyż cel Materli jest znany – powrót do konkurencji o pas czempiona.

Czy będziemy oglądać Materlę w fantastycznej kondycji, do której przyzwyczaił kibiców mma? O tym dowiemy się w trakcie najbliższej gali ksw. Oczywiście pojedynek ten nie będzie walką o mistrzostwo, jednakowoż ewentualna wygrana w tej konfrontacji z pewnością przybliżyłaby wojownika ze Szczecina do konkurencji o pas mistrza.

KSW 44 ile walk na karcie i kto zawalczy?

Razem na gali KSW 44 zaplanowanych jest dziewięć starć, w których praktycznie w każdym starciu ułożone zostały wyjątkowo powszechne nazwiska MMA I KSW. Najpopularniejszymi gwiazdorami gali ksw z pewnością są Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Mańkowski i Tomasz Oświeciński, aczkolwiek w klatce obejrzymy też innych wielkich wojowników. Poniżej wskazujemy aktualną listę walk kolejnej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Michał Materla – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Nie wiesz jak obejrzeć galę KSW 44? Kliknij tutaj i sprawdź instrukcję

KSW 44: Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Polsat Sport Premium – gdzie i jak oglądać?

21 sierpnia 2018 powstały nowe stacje sportowe należące do Telewizji Polsat w związku z nabyciem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK