Home » News » Jakiego bukmachera polecacie?

Jakiego bukmachera polecacie?

Polski rynek bukmacherski po wejściu w życie nowelizacji do ustawy hazardowej z roku 2009 rozkręcił się na całego. Gracze, którzy do tej pory mogli korzystać z niejednoznacznych przepisów i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności zakładać konta u zagranicznej konkurencji, bez odprowadzania podatku do Skarbu Państwa, musieli mimowolnie przenieść swoje działania na polskie, legalnie rejestrowane firmy.

Bukmacherzy w Polsce po wejściu Ustawy hazardowej

Dla wielu z graczy nie była to dobra wiadomość, gdyż zagraniczni bukmacherzy, często zarejestrowani w państwach z tzw. raju podatkowego przedstawiały bardzo ciekawe i nie rzadko znacznie lepsze oferty od naszych rodzimych firm. Przed zalegalizowaniem ustawy hazardowej na pytanie: ”Jakiego bukmachera polecacie?” otrzymalibyście szereg propozycji stron bukmacherski, które mają siedziby w takich krajach, jak Malta, Wielka Brytania, Niemcy itp. Mały odsetek populacji wskazałby za warte uwagi firmy bukmacherskie z krajowego podwórka.

To zjawisko zostało, jednak odwrócone o 360 stopni za sprawą wyżej wspomnianej ustawy. Osoby spragnione adrenaliny, mimowolnie musieli poszukać alternatywy do zamkniętego świata zagranicznych firm bukmacherskich. Oczywiście zyskał na tym nasz wewnętrzny biznes bukmacherski, a z przybyciem nowych graczy i wzrostem dochodów przyszły coraz to lepsze oferty, które kuszą potencjalnych klientów.

Polecani bukmacherzy

Oczywiście, jak zostało wcześniej wspomniane prym wiodą bukmacherzy zarejestrowani legalnie na terenie RP a wśród nich należy wymienić najpopularniejsze czyli Fortuna, STS, Totolotek, LV BET, ETOTO czy PZBuk.  Coraz mniej osób ryzykuje rejestrację na niepewnych stronach bukmacherskich, które co prawda mogą kusić potencjalnych graczy znacznie atrakcyjniejszymi warunkami, jednak w ostatecznym rozrachunku klientom, takich podmiotów może grozić odpowiedzialność karna. Z tego powodu warto zapoznać się przed przystąpieniem do rejestracji z listą firm, które uzyskały pozwolenie od Ministra Finansów, na działania w zakresie obstawiania wyników sportowych, na obszarze Polski.

Mając takie potwierdzenie możemy skupić się na ofercie danych bukmacherów. W tym momencie wg rankingów opartych na głosach zadowolonych klientów na pytanie: „Jakiego bukmachera polecacie?”, znaczna ilość osób zwraca uwagę na konkretne kryteria. Wybór danej strony bukmacherskiej motywowany jest przede wszystkim bogatą ofertą zakładów, przedstawionych zarówno w ofercie standardowej, jak i ofercie „na żywo”. Poza tym klienci zwracają uwagę na szereg bonusów, które zachęcają nowych graczy oraz osoby dłużej związane z daną marką. Nie bagatelne znaczenie ma, również kwestia szaty graficznej. Im bardziej przejrzysta, bez udziwnień i dodatków tym łatwiejsza w poruszaniu się zwłaszcza dla nowicjuszy rozpoczynających przygodę z bukmacherką.

Mając okrojony rynek o firmy zewnętrzne, gracze cieszą się z każdego udogodnienia serwowanego przez rodzime firmy. Kumulacja graczy inwestujących na platformach polskich firm bukmacherskich, nie tylko nakręca ich zyski, ale stanowi o rozwoju tych podmiotów, co niesie korzyści dla samych klientów. To przyszłościowo może spowodować, że nawet przy ponownym otwarciu zagranicznego rynku bukmacherskiego, odpowiedź na pytanie: „Jakiego bukmachera polecacie?” może nie być już, tak bardzo oczywista.

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK