Okienko Transferowe:
Home » News » Skorża: Nigdzie nie spaliłem za sobą mostów

Skorża: Nigdzie nie spaliłem za sobą mostów

Maciej Skorża wkrótce rozpocznie pracę z piłkarzami Pogoni Szczecin. Nowy trener „Dumy Pomorza“ wraca do ekstraklasy w roli szkoleniowca po blisko dwuletniej przerwie. – Ostatnie 20 miesięcy minęło błyskawicznie. Byłem w pit-stopie, postój się przedłużył, ale na tor wracam z lepszymi oponami, poprawiliśmy pakiet aerodynamiczny i ruszamy – powiedział w rozmowie z Przeglądem Sportowym Skorża.

W minionych rozgrywkach Pogoń pod wodzą Kazimierza Moskala zrealizowała cel minimum, jakim był awans do grupy mistrzowskiej. Już w trakcie sezonu w mediach pojawiła się informacja o tym, że obecny trener szczecinian nie będzie prowadził zespołu w rozgrywkach 2017/2018 z powodu spraw rodzinnych. Ten fakt mógł mieć wpływ na słabą postawę zawodników w rundzie finałowej.

Kilka tygodni temu działacze Pogoni ogłosili, że schedę po Moskalu przejmie były opiekun między innymi Wisły Kraków, Lecha Poznań i Legii Warszawa – Maciej Skorża. 45-letni już szkoleniowiec ostatnio pracował w Lechu, z którego odszedł w 2015 roku. Od tamtej pory pozostawał bez pracy, ale wciąż uchodzi za bardzo dobrego fachowca. W Pogoni będzie chciał udowodnić, że pod jego wodzą drużyna może grać na dobrym poziomie i walczyć o wysokie cele.

Na ten moment nie wiadomo jaki konkretny cel będzie przyświecał Skorży. – Cele na sezon określimy, gdy będziemy znali pełną kadrę. Postaram się wpoić zawodnikom chęć zwyciężania i determinacji bez względu na to, o które miejsce będziemy walczyć – powiedział na łamach „PS“ Skorża.

Nowy sezon LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się 14 lipca. W pierwszej kolejce Pogoń czeka wyjazdowe spotkanie z Cracovią.

* Fotografia pochodzi ze strony sport.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Spotkania włoskiej Serie A w WP Pilot!

Pomimo, że w polskiej Ekstraklasie nastąpił sen zimowy to reszta największych lig gra dalej. Wśród …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.