Home » Polska » Ekstraklasa » Legia Warszawa » Nagy w rezerwach Legii. Równia pochyła młodego pomocnika

Nagy w rezerwach Legii. Równia pochyła młodego pomocnika

Po naprawdę udanej wiośnie poprzedniego sezonu mogło się wydawać, że Dominik Nagy wyrośnie na gwiazdę LOTTO Ekstraklasy. Oczekiwania były duże, ale 21-letni pomocnik – podobnie zresztą, jak jego koledzy z Legii – zawodzi na całej linii. Tyle, że to Węgier został właśnie zesłany do drużyny rezerw. Taką decyzję miał podjąć trener Romeo Jozak.

„Decyzją klubu, Dominik Nagy został tymczasowo przesunięty do drużyny rezerw, w której ma wrócić do odpowiedniej dyspozycji sportowej.“ – czytamy w specjalnym oświadczeniu odnoszącym się do sytuacji pomocnika w klubie.

Oficjalnym powodem przesunięcia piłkarza do zespołu rezerw jest jego słaba forma sportowa. Nieoficjalnie mówi się jednak, że wpływ na taki ruch miały też inne czynniki. Jakie? Niedawno Nagy udzielił węgierskim mediom wywiadu, w którym stwierdził, że chce wkrótce odejść z Legii. Poza tym skomentował słynne zajście z kibicami po meczu z Lechem. Tym samym zawodnik nie dostosował się do zaleceń klubu, który nie chce, by piłkarze wypowiadali się na ten temat.

Jak więc widać, nad głową młodego pomocnika zebrały się czarne chmury. Teraz to od samego piłkarza zależy to czy i kiedy zostanie on przywrócony do pierwszej drużyny. Nie da się jednak ukryć, że Nagy jest w słabej formie i będzie musiał się bardzo postarać, by trener Jozak dostrzegł w nim kandydata do gry w pierwszym zespole.

* Fotografia pochodzi ze strony przegladsportowy.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK