Home » Polska » Ekstraklasa » Legia Warszawa » Nagy w rezerwach Legii. Równia pochyła młodego pomocnika

Nagy w rezerwach Legii. Równia pochyła młodego pomocnika

Po naprawdę udanej wiośnie poprzedniego sezonu mogło się wydawać, że Dominik Nagy wyrośnie na gwiazdę LOTTO Ekstraklasy. Oczekiwania były duże, ale 21-letni pomocnik – podobnie zresztą, jak jego koledzy z Legii – zawodzi na całej linii. Tyle, że to Węgier został właśnie zesłany do drużyny rezerw. Taką decyzję miał podjąć trener Romeo Jozak.

„Decyzją klubu, Dominik Nagy został tymczasowo przesunięty do drużyny rezerw, w której ma wrócić do odpowiedniej dyspozycji sportowej.“ – czytamy w specjalnym oświadczeniu odnoszącym się do sytuacji pomocnika w klubie.

Oficjalnym powodem przesunięcia piłkarza do zespołu rezerw jest jego słaba forma sportowa. Nieoficjalnie mówi się jednak, że wpływ na taki ruch miały też inne czynniki. Jakie? Niedawno Nagy udzielił węgierskim mediom wywiadu, w którym stwierdził, że chce wkrótce odejść z Legii. Poza tym skomentował słynne zajście z kibicami po meczu z Lechem. Tym samym zawodnik nie dostosował się do zaleceń klubu, który nie chce, by piłkarze wypowiadali się na ten temat.

Jak więc widać, nad głową młodego pomocnika zebrały się czarne chmury. Teraz to od samego piłkarza zależy to czy i kiedy zostanie on przywrócony do pierwszej drużyny. Nie da się jednak ukryć, że Nagy jest w słabej formie i będzie musiał się bardzo postarać, by trener Jozak dostrzegł w nim kandydata do gry w pierwszym zespole.

* Fotografia pochodzi ze strony przegladsportowy.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

F1: Kubica coraz bliżej powrotu?

O F1 w Polsce robi się coraz głośniej a zainteresowanie kibiców wzrasta. Entuzjaści F1 z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *