Okienko Transferowe:
Home » Polska » Ekstraklasa » Ekstraklasa: Nowy klub Semira Stilicia!

Ekstraklasa: Nowy klub Semira Stilicia!

Wszystko wskazuje na to, że Semir Stilić po rozwiązaniu kontraktu z Wisłą Kraków zdecyduje się na dalszą grę w LOTTO Ekstraklasie. Według informacji sport.pl, Bośniak jest już jedną nogą w… Wiśle, ale Płock. Dzisiaj pomocnik ma przejść badania i jeżeli wszystko będzie w porządku, to podpisze umowę z klubem.

Stilić szeregi krakowskiej Wisły opuścił dość niespodziewanie kilka tygodni temu. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z powodów była jego słaba pozycja w drużynie i mała możliwość regularnej gry. Dlatego też strony się porozumiały i rozwiązały umowę.

Przyszłość Stilicia była niewiadome, niektóre media donosiły, że prawdopodobnie zakotwiczy on w zagranicznym klubie (miał oferty m.in. z Turcji i Malezji), ale były również informacje o możliwości gry Bośniaka w… III lidze! Ponoć trener Franciszek Smuda chciał mieć tego zawodnika w prowadzonym przez siebie Widzewie Łódź. Nie wiadomo jednak ile było w tym prawdy, ponieważ pomysł ściągnięcia Sticia na trzecioligowe boiska wydaje się nieco absurdalny.

Najnowsze doniesienia mówią jednak o tym, że pomocnik będzie grał w LOTTO Ekstraklasie. Dzisiaj ma przejść testy medyczne i parafować umowę. Działacze płockiego klubu nie pierwszy raz decydują się zatem na sięgnięcie po zawodnika, który niedgyś był gwiazdą polskich boisk. Wcześniej w Płocku dawano szansę m.in. Ivicy Vrdoljakowi i Siergiejowi Kriwcowi. Ten pierwszy nie zagrał w barwach Wisły ani minuty, natomiast Kriwec nie zachwycił i dosyć szybko zakończył przygodę z płockim zespołem.

* Fotografia pochodzi ze strony youtube.com.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Spotkania włoskiej Serie A w WP Pilot!

Pomimo, że w polskiej Ekstraklasie nastąpił sen zimowy to reszta największych lig gra dalej. Wśród …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.