Do meczu pozostało:
2dn.17godz.9min.
12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Ligi zagraniczne » Anglia » Bramka Wszołka dla Queens Park Rangers. Zobacz trafienie Polaka!

Bramka Wszołka dla Queens Park Rangers. Zobacz trafienie Polaka!

Paweł Wszołek zdobył swojego pierwszego gola  w barwach Queens Park Rangers. Reprezentant Polski, który od tego sezonu przywdziewa trykot klubu z angielskiej Champioship  wpisał się na listę strzelców w sobotnim meczu 12. kolejki przeciwko Reading. Ostatecznie zespół polskiego pomocnika zremisował spotkanie 1:1.

Przypomnijmy, 24-letni pomocnik został wypożyczony do QPR z włoskiego Hellas Verona do końca sezonu 2016/2017. W poprzednim sezonie Serie B reprezentant Polski rozegrał dla Hellasu 26 spotkań, ale teraz próbuje swoich sił na boiskach w Anglii.

Trzeba przyznać, że Wszołkowi na Wyspach wiedzie się coraz lepiej. W poprzednim spotkaniu z Fulham Polak zanotował asystę, a już w kolejnym z Reading wpisał się na listę strzelców. Nasz pomocnik otworzył wynik rywalizacji w 14. minucie, lecz zaledwie siedem minut później było już 1:1 po trafieniu Dannyego Williamsa.

Taki wynik utrzymał się do końca spotkania i zespoły podzieliły się punktami. Wszołek na boisku spędził dokładnie 73 minuty (po tym czasie zmienił go Idrissa Sylla. Warto również dodać, że pełne 90 minut w barwach QPR rozegrał inny Polak, Ariel Borysiuk.

Aktualnie zespół polskich zawodników ma na koncie 16 punktów, co daje mu 13. miejsce w tabeli Championship. Bramkę Wszołka z sobotniego spotkania z Reading można zobaczyć TUTAJ.