Home » Wokół piłki » KSW 39 już w ten weekend!

KSW 39 już w ten weekend!

Przed nami najokazalsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Stolicy rozegra się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której obejrzymy największe osobistości narodowego oraz europejskiego MMA. Będzie to przełomowy wieczór – jak już podali do wiadomości organizatorzy padnie rekord sympatyków zgromadzonych na trybunach – KSW 39 online obejrzy blisko 50 tysięcy fanów.

Nie tylko pod względem liczby widzów będzie to wybitna gala, lecz również pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu ustalonych walk stawką będzie mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Sympatycy zgromadzeni na trybunach jak i przed telewizorami już od wstępu gali powinni spodziewać się olbrzymich ekscytacji – w inauguracyjnej walce zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita rywalizować będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka zawodniczek na gali, w innych 10 konfrontacjach wojować będą zawodnicy.

Gala KSW 39 będzie niezapomniana również pod drugim względem – w głównej rywalizacji gali rękawice skrzyżują dwaj zwycięzcy Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski stoczą bój, który da odpowiedź na sprawdzanie – który z tych dwóch potężnych zawodników jest najlepszy!

Jak zwykle sympatycy MMA wyczekiwać będą również na pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem rywalem dawnego strongmana będzie oponent sprzed lat, właśnie w zmaganiach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Uznany „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy bitwy – każde kończyły się wygraną Kowalczyka już w podstawowych fazach. Konfrontacja Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk z pewnością będzie dla wielbicieli zgromadzonych na stadionie czymś niepowtarzalnym i można czekać na superciężkie starcie dwóch tytanów.

Dużym zafascynowaniem cieszyć się będzie również konkurencja Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski online to będzie nadzwyczajnie oryginalne starcie, w jakim faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w świetnym stylu pobił na gali KSW 37 byłego mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej wojnie nie będzie posiadał nic do stracenia zaś hipotetyczna nagroda wyniesie go na czubek wagi ciężkiej.

Kolejna bójka do której dojdzie w Warszawie to konfrontacja z kręgu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika online z pewnością będzie znakomitym widowiskiem. Rozgrywka prawdopodobnie nie będzie stać na ogromnym poziomie sportowym, jednakże z oczywistością będzie to widowisko jakiego oczekują sympatycy pod względem znaczącego komercyjnego widowiska. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Oprócz wymienionych walk obejrzymy pięć innych, w jakich aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej walczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w karierze wypróbuje zachować pas mistrza wagi piórkowej.

Wszak to nie wszystko! Na ów powrót oczekiwali wszelacy wielbiciele MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Przeciwnikiem polskiego zawodnika (niedawno komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który stosownie ostatnio zabiegał o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wznawiający karierę po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc kłopotliwego oponenta a fani mogą spodziewać się zadziwiająco popularnej bójki. Co więcej, na Stadionie Narodowym osobisty debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – narodowy zapaśnik, który w stylu klasycznym pozyskał brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 22.05.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Michał Kita – Michał Andryszak (-120kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

  

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

 

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Zbigniew Boniek: Albo grasz dla Polski, albo dla innego kraju

lbo grasz dla Polski, albo dla innego kraju – Zbigniew Boniek Zbigniew Boniek w wywiadzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK