Home » Reprezentacje » Mistrzowa Świata 2018 » Nawałka: Cieszę się z takiego układu spotkań

Nawałka: Cieszę się z takiego układu spotkań

W piątkowe popołudnie poznaliśmy grupy piłkarskich mistrzostw świata, które w przyszłym roku zostaną rozegrane w Rosji. Polska trafiła do grupy H, w której znalazły się również reprezentacje Senegalu, Kolumbii i Japonii. – Grupa nieco tajemnicza, mocna, podchodzimy do rywali z respektem – stwierdził na łamach Przeglądu Sportowego selekcjoner biało-czerwonych, Adam Nawałka. Nasz trener jest zadowolony z układu spotkań, jakie przypadło jego drużynie.

Biało-czerwoni mistrzostwa rozpoczną dosyć późno, bo dopiero 19 czerwca. Wynika to z faktu, że znaleźli się w ostatniej grupie, która na końcu będzie rozgrywała swoje potyczki. Pierwszym spotkaniem naszych „Orłów“ będzie rywalizacja z Senegalem, który tylko teoretycznie może wydawać się łatwym rywalem. Już dzisiaj Kamil Grosicki podkreślał, że w jego opinii, to najgroźniejsi rywale, których atutem są walory fizyczne.

Spotkanie z Senegalem (19 czerwca godzina 18 czasu polskiego) zostanie rozegrane w Moskwie. Później nasi kadrowicze zagrają w Kazaniu 24 czerwca o godz. 20 z Kolumbią, a na koniec grupowych zmagań – 28 czerwca w Wołgogradzie z Japonią (godz. 16).

Co konkretnie na temat tego układu meczów sądzi trener Nawałka? – Bardzo się cieszę z takiego układu spotkań. Dla nas każdy najbliższy mecz jest najważniejszy. Nic nie zmienia się w naszym podejściu – powiedział szkoleniowiec na łamach „PS“.

Sztab reprezentacji Polski już przystąpił do działań mających na celu odpowiednie przygotowanie drużyny do przyszłorocznych mistrzostw. Grupa Polaków jest o tyle trudna, że z rywalami spoza Europy nie gra się łatwo, ponieważ prezentują oni zupełnie inny taktycznie futbol. Do tego – tak jak w przypadku Senegalczyków – są bardzo wybiegani.

Z kim zatem biało-czerwoni mogą zagrać w sparingach? – Plan jest opracowywany. Na pewno będziemy chcieli zagrać z przeciwnikami o podobnej charakterystyce. Mamy wstępne ustalenia z kilkoma federacjami. Teraz trzeba dopiąć szczegóły – powiedział Nawałka.

* Fotografia pochodzi ze strony pzpn.pl

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK