Home » Inne » KSW Colosseum – wszystkie informacje o gali

KSW Colosseum – wszystkie informacje o gali

Przed nami najpotężniejsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Stolicy rozegra się gala KSW 39 Colosseum, na której zobaczymy najsłynniejsze gwiazdy polskiego oraz europejskiego MMA. Będzie to przełomowy wieczór – jak już podali do wiadomości założyciele padnie rekord kibiców zgromadzonych na trybunach – KSW 39 online oglądać będzie blisko 50 tysięcy sympatyków.

Nie tylko pod względem liczebności fanów będzie to niedościgniona gala, ale również pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu nakreślonych walk stawką będzie mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Sympatycy zgromadzeni na trybunach jak również przed telewizorami już od wstępu gali muszą spodziewać się znacznych emocji – w pierwszej walce zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita zabiegać będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka kobiet na gali, w następnych 10 walkach rywalizować będą zawodnicy.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie oryginalna także pod drugim względem – w kluczowej rywalizacji gali rękawice skrzyżują dwaj czempioni Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski online stoczą bój, który da odpowiedź na pytanie – który z tych dwóch znanych wojowników jest najdoskonalszy!

Jak zwykle widzowie MMA liczyć będą też na walkę z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem konkurentem byłego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w mistrzostwach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Słynny „Tyberian” jak dotąd w formule MMA stoczył trzy starcia – wszystkie kończyły się tryumfem Kowalczyka już w pierwszych rundach. Wojna Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk online z pewnością będzie dla miłośników zgromadzonych na obiekcie czymś niepowtarzalnym i można oczekiwać na superciężkie zderzenie dwóch siłaczy.

Sporym zaabsorbowaniem cieszyć się będzie także walka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie niewyobrażalnie oryginalne starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w wielkim stylu przezwyciężył na gali KSW 37 byłego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej wojnie nie będzie miał nic do stracenia zaś możliwa nagroda awansuje go na szczyt wagi ciężkiej.

Kolejna konkurencja do której zajdzie w Stolicy to starcie z kręgu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie niesamowitym zjawiskiem. Bitwa prawdopodobnie nie będzie stać na sporym stylu sportowym, lecz z oczywistością będzie to wydarzenie jakiego oczekują obserwatorzy pod względem znaczącego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych pojedynków… kolejną potyczką jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli obserwować obserwatorzy będzie starcie dwóch prestiżowych zawodników wagi ciężkiej. Nieaktualnego już mistrza z niedawnym konkurentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie prawdziwy hit, jaki pewnie wybierze zawodnika, który w przyszłej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Prócz wymienionych walk obejrzymy pięć odrębnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej konkurować będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje obronić pas mistrza wagi piórkowej.

Jednakowoż to nie wszystko! Na ten powrót wyczekiwali wszyscy fani MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Oponentem polskiego reprezentanta (niedawno komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który stosownie świeżo konkurował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wracający po 6 latach przerwy „Juras” doświadcza więc trudnego oponenta a świadkowie mogą spodziewać się zdumiewająco atrakcyjnej bitwy. Co więcej, na Stadionie Narodowym prywatny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – narodowy zapaśnik, który w stylu klasycznym pozyskał brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw globu i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 13.03.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)
Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)
Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)
Popek Monster – Robert Burneika
Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)
Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)
Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)
Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)
Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)
Damian Janikowski vs TBA (-84kg)
Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Platforma VOdds : Alternatywa “mollybet” dla zawodowców

Przeglądając tradycyjne strony z zakładami bukmacherskimi, bardzo często dochodzimy do wniosku, iż brakuje nam ważnych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK