Home » Polska » Ekstraklasa » Pazdan chce zmienić klub, a Legia chce konkretnych pieniędzy

Pazdan chce zmienić klub, a Legia chce konkretnych pieniędzy

Wraca temat transferu do zagranicznego klubu Michała Pazdana. Filar obrony Legii Warszawa i reprezentacji Polski nosi się z zamiarem zmiany pracodawcy od dłuższego czasu, ale w dwóch ostatnich okienkach transferowych nie udało mu się znaleźć klubu, który wyłożyłby za niego 2,5 miliona euro. Tyle bowiem jest zapisane w kontrakcie, a działacze Legii nie mają zamiaru oddawać go za mniejsze pieniądze. Czy zimą defensor w końcu zmieni otoczenie?

Na ten moment nie wiadomo jakie kluby wchodzą w grę. Jakiś czas temu Pazdan zmienił medżera. Został nim Mariusz Piekarski i to on ma mu pomóc w zagranicznym transferze. Wcale jednak nie musi być to łatwe zadanie, ponieważ w rundzie jesiennej doświadczony obrońca nie grał szczczególnie imponująco. Miewał zdecydowanie lepsze miesiące w karierze, a i tak po nich nie zmienił klubu.

Teraz problemem może okazać się również kwota odstępnego, bo za Pazdana trzeba zapłacić około 2,5 miliona euro. – Na pewno nie oddam Michała za pół darmo. Mam dla niego wielki szacunek, ale muszę mieć na względzie dobro klubu – zaznaczył w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z Super Expressu prezes Legii, Dariusz Mioduski.

Okazuje się, że Legia może sprzedać kluczowego piłkarza za kwotę niewiele mniejszą niż jest zapisana w kontrakcie. – Michał może odejść zimą, ale pod pewnymi warunkami. Wiadomo, że ma klauzulę (2,5 mln euro – przyp. red.) i jeśli ktoś ją zapłaci, to nie mamy nic do powiedzenia. A czy jest tu pole do negocjacji? W jakimś sensie tak. Ale na konto klubu musi wpłynąć ponad 2 miliony euro, nawet bliżej 2,5 – cytuje słowa prezesa Mioduskiego Super Express.

Przypomnijmy, Pazdan gra w Legii od lipca 2015 roku. Przyszedł do tego klubu za ok. 700 tysięcy euro z Jagiellonii Białystok.

*Fotografia pochodzi ze strony przegladsportowy.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK