Home » Inne » Gala KSW 37 coraz bliżej!

Gala KSW 37 coraz bliżej!

Gala KSW 37 zbliża się wielkimi krokami. W karcie dań gali nie lada smakołyk dla wszystkich fanów MMA w Polsce – starcie byłego strongmana ze znanym raperem. Kto będzie górą w tej walce? To pytanie zadają sobie wszyscy. Czy wielka niewiadoma, debiutant, zdoła pokonać Pudzianowskiego, który może w KSW starym wyjadaczem nie jest, jednak do nieopierzonych nowicjuszy nie należy?

Większość tych, którzy nie będą mogli zasiąść w krakowskiej TAURON Arenie, będzie śledzić przebieg walki KSW online. Transmisja z pewnością zgromadzi liczne grono kibiców.

Obaj zawodnicy odgrażają się, że nie popuszczą swojemu rywalowi. Zatem przyjrzyjmy się bliżej Popkowi. Z kim mamy do czynienia? Z pewnością jest to postać nietuzinkowa, szerzej znana ludziom młodym ze względu na swoją muzyczną profesję. Nie jest również anonimowy tym, którzy regularnie odwiedzają serwisy plotkarskie.

Te niejednokrotnie wspominały o hulaszczym życiu rapera i jego niecodziennych ekscesach, jak choćby najsłynniejszym, polegającym na skaryfikacji twarzy. Sam zainteresowany twierdzi, że sztuki walki nie są mu obce. Co prawda posiada on bilans zawodowych walk, jednak do imponujących nie sposób go zaliczyć. Ponadto jest on zbyt ubogi, by mógł on cokolwiek rzetelnego przedstawiać.

Jednakże większość obserwatorów nie daje szans gwiazdce show-biznesu. Są zgodni, że mimo imponujących mięśni i pooranej bliznami twarzy piosenkarz nie jest wstanie niczego w ringu zaprezentować. Już teraz wiele analiz walki Pudzianowski – Popek online wskazuje jednoznacznie na tego pierwszego, który zresztą nie bez podstaw na konferencji prasowej odgrażał się, że drugiej rundy nie będzie. Pytanie tylko, czy były strongman faktycznie wie, co mówi.

Lista walk:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)
Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)
Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)
Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)
Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)
Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)
Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov (-93kg)
Filip Wolański vs TBA (-66kg)
TBA vs TBA

Pudzian i Popek na konferencji prasowej KSW 37

               

Autor: CezSzwarc

Avatar

Zobacz również:

Wirtualna rzeczywistość, a świat gier

Bardzo trudno jest znaleźć wielu osobom tę granicę, w której kończy się świat rzeczywisty, a …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK