Home » Inne » Polski trener poprowadzi olimpijską kadrę Wybrzeża Kości Słoniowej?

Polski trener poprowadzi olimpijską kadrę Wybrzeża Kości Słoniowej?

Bogusław Baniak chce ponownie pracować w Afryce. Doświadczony polski szkoleniowiec, który jakiś czas temu zakończył współpracę z federacją piłkarską Burkina Faso teraz udaje się w kolejną podróż do Afryki. Tym razem popularny „Bebeto“ będzie rozmawiał z działaczami federacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to Baniak będzie prowadził reprezentację olimpijską tego kraju.

Informację o wyjeździe na „Czarny Ląd“ podał sam zainteresowany za pośrednictwem Twittera. Baniak napisał: „Dzisiaj śnieg i mróz, a jutro wsiadam w samolot i powrót do Afryki. Czas na rozmowy z federacją Wybrzeża Kości Słoniowej“.

Nieco więcej dowiedzieli się dziennikarze gazety Katowicki Sport, którzy poinformowali, że Baniak będzie rozmawiał o pracy w charakterze szkoleniowca olimpijskiej kadry. Polski trener w podróż do Afryki uda się w piątkowy poranek.

Trener Baniak ma doświadczenie w pracy na tamtym kontynencie. Niedawno zakończył 2,5-letnią pracę z reprezentacją młodzieżową Burkina Faso. Najwyraźniej tamtejszy klimat mu się spodobał, ponieważ po zaledwie kilku miesiącach przerwy ponownie chce rozpocząć pracę na „Czarnym Lądzie“. Na ten moment nie wiadomo jednak jakie są szanse na to, że „Bebeto“ przejmie olimpijską drużynę WKS. Wszystko powinno wyjaśnić się na przestrzeni kilku dni.

* Fotografia pochodzi ze strony sport.tvp.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Platforma VOdds : Alternatywa “mollybet” dla zawodowców

Przeglądając tradycyjne strony z zakładami bukmacherskimi, bardzo często dochodzimy do wniosku, iż brakuje nam ważnych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK