Wielki talent przedłuża kontrakt z Realem !

Mariano Diaz przedłużył kontrakt z Realem Madryt, który wygasał 30 czerwca 2016 roku. 

Włodarze Królewskich bardzo obawiali się odejścia napastnika z Dominikany, który w ostatnich miesiącach jest w znakomitej formie. Pierwsze próby przedłużenia kontraktu miały miejsce na przełomie października i listopada 2015 roku, jednak jak podaję hiszpański dziennik MARCA agent zawodnika odrzucił wtedy dwie oferty złożone przez władze Realu Madryt. Wszystko jednak zmieniło się w ostatnich dniach i kontrakt został przedłużony na najbliższe 5 sezonów.

Głównym inicjatorem szybkiego przedłużenia kontaktu był nowy trener pierwszej drużyny Realu Zinedine Zidane. Francuz, który prowadził Mariano w barwach Castilli zapewnił zawodnika, iż jeśli przedłuży kontrakt od przyszłego sezonu będzie członkiem pierwszej drużyny Realu.

Zapewnienia Zidane’a miały w pełni przekonać napastnika do pozostania na Bernabeu.

About Grzegorz Michalik

Fan Ligi Hiszpańskiej. Zadeklarowany kibic Realu Madryt od 1998 ( pamiętna bramka Mijatovica w finale LM ). Miłośnik gotowania, whisky i thrillerów prawniczych.

Zobacz również:

Marko Vesović blisko Legii Warszawa

Wiele wskazuje na to, że wkrótce Legia Warszawa będzie mogła ogłosić pierwszy zimowy transfer. Działacze …

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.