Home » News » West Ham United nie chce sprzedać Payeta

West Ham United nie chce sprzedać Payeta

Już przed rozpoczęciem Euro 2016 osoba Dimitria Payeta z West Ham United wzbudzała zainteresowanie działaczy kilku większych klubów. Najwięcej mówiło się o przedstawicielach Realu Madryt, a później również o Interze Mediolan. Po świetnych występach zawodnika w mistrzostwach Europy chętnych do jego pozyskania jeszcze przybyło. Tyle, że prawdopodobnie piłkarz nie zmieni przynależności klubowej. Klub z Premier League chce bowiem za wszelką cenę zatrzymać go u siebie.

Niedawno głos w sprawie zamieszania transferowego wokół Payeta zabrał agent zawodnika, Jacques-Olivier Auguste. Stwierdził on, że jest mało prawdopodobne, by jego klient opuścił drużynę popularnych „Młotów”. – Dimitri ma z West Hamem wielki kontrakt, więc nie opuści tego klubu. Tym bardziej, że jest szczęśliwy w Londynie. W piłce nic nigdy nie wiadomo, ale West Ham raczej nie będzie chciał sprzedawać piłkarza – stwierdził Auguste.

Słowa agenta Payeta szybko się potwierdziły. Jeden z współwłaścicieli West Ham United, David Gold oficjalnie poinformował bowiem, że Payet nie jest na sprzedaż. – Będziemy robić wszystko, aby Dimitri w przyszłym sezonie przywdziewał trykot „Młotów”. Cały czas chcemy wzmacniać zespół, a Payet jest jego ważną częścią. Musimy być też jednak realistami. Jeżeli Real Madryt albo FC Barcelona chciałyby mieć go u siebie, to trudno byłoby go zatrzymać – powiedział Gold.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że Real nie zdecyduje się na próbę kupna gracza z WHU. Powód? Finanse. „Królewscy” musieliby zapłacić za pomocnika około 45 milionów euro. Wprawdzie klub dysponuje takimi funduszami na transfery, ale niekoniecznie chce wykładać tak duże pieniądze za blisko 30-letniego już zawodnika.

*Fotografia pochodzi ze strony indianexpress.com.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

KSW 50: kto wystąpi na gali?

Przed nami kolejna tegoroczna gala jaka zaplanowana została na 14. września 2019 w Londynie na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK