Home » Polska » Ekstraklasa » Wasilewski: Temat przyjścia do Wisły przewijał się już piąty-szósty raz

Wasilewski: Temat przyjścia do Wisły przewijał się już piąty-szósty raz

W sobotę oficjalnie poinformowano, że Marcin Wasilewski podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Dla byłego reprezentanta Polski, który pochodzi z Krakowa, transfer do klubu LOTTO Ekstraklasy wydaje się ciekawym rozwiązaniem na zakończenie przygody z futbolem. Wasilewski ma już 37 lat i wielce prawdopodobne jest to, że Wisła będzie jego ostatnim przystankiem w karierze. – Kraków to moje rodzinne miasto i to też miało spory wpływ na tę decyzję – przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubu, Wasilewski.

Co ciekawe, mimo że popularny „Wasyl“ pochodzi z Krakowa, to nigdy nie grał w barwach Wisły. Z klubów z tego miasta piłkarz występował tylko w Hutniku. Jak jednak przyznał, działacze Wisły kilka razy robili „podejścia“ do transferu, lecz za każdym razem nie udawało się doprowadzić go do skutku.

– Temat przyjścia do Wisły przewijał się już piąty-szósty raz. Wszystko zaczęło się jeszcze za czasów Oresta Lenczyka, za jego kadencji podpisano umowę z Hutnikiem o prawo pierwokupu, byłem tu na testach, ale ostatecznie transfer nie doszedł do skutku. Potem mocno zabiegał o mnie trener Kasperczak, namawiał mnie także Dan Petrescu – zdradził Wasilewski na łamach strony wisla.krakow.pl. – Tych podejść było kilka i różnie bywało, ale ważne, że teraz wszystko się powiodło – dodał.

Wasilewski od lipca był wolnym piłkarzem, po tym jak zakończył mu się kontrakt z Leicester City. Mimo swojego wieku obrońca miał ponoć sporo ofert, zarówno z innych klubów polskiej ekstraklasy, jak i zagranicznych. Ostatecznie wybór piłkarza padł na Wisłę, a duży wpływ na tę decyzję miały względy rodzinne. „Wasyl“ jest związany z Krakowem i ma tam rodzinę.

Na ten moment trudno stwierdzić, jak bardzo Wasilewski podniesie jakość gry Wisły, ale na pewno pod względem marketingowym jest to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę“. O transferze „Wasyla“ mówi bowiem cała piłkarska Polska.

* Fotografia pochodzi ze strony polskieradio.pl.

 

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK