Home » Polska » Ekstraklasa » Transferowy raport LOTTO Ekstraklasy: nowi piłkarze gwiazdami ligi?

Transferowy raport LOTTO Ekstraklasy: nowi piłkarze gwiazdami ligi?

Już w najbliższy piątek piłkarska LOTTO Ekstraklasa wznowi rozgrywki po zimowej przerwie. W ostatnich tygodniach w polskich klubach sporo się działo – dochodziło do roszad w sztabach szkoleniowych, pozyskiwano i sprzedawano piłkarzy, a zespoły przygotowywały się podczas obozów do rundy wiosennej. Mimo że „okienko“ transferowe w naszym kraju wciąż jest otwarte, to my już postanowiliśmy dokonać pierwszych podsumowań piłkarskich transakcji klubów z Ekstraklasy. A ciekawych transferów nie brakowało. W naszej lidze będziemy oglądać m.in. Artura Jędrzejczyka, Dusana Kuciaka, Semira Stilicia, Tomasa Necida czy Mihai Raduta.

Jeszcze przed otworzeniem „okienka“ transferowego można było spodziewać się, że najbardziej aktywna na rynku będzie Legia. I tak też się stało. Niejako wymusiła to sytuacja, ponieważ z Łazienkowską pożegnali się Nemanja Nikolić i Aleksandar Prijović. Działacze Legii w ich miejsce sprowadzili Daniela Chimę Chukwu i wspomnianego Necida. Za najpewniejsze wzmocnienie składu należy uznać jednak zakontraktowanie Jędrzejczyka.

Ciekawych graczy pozyskała walcząca o tytuł Lechia Gdańsk. Do Trójmiasta trafili dobrze znany w Polsce Kuciak (były gracz Legii, ostatnio związany z Hull City) oraz Gino van Kessel (Slavia Praga). „Papiery“ na gwiazdę polskiej ligi ma również Mihai Radut, nowy pomocnik Lecha Poznań. Rumun występował m.in. w Steaule Bukareszt.

Zimę w LOTTO Ekstraklasie można określić okresem wielkich powrotów. Prócz wspomnianego Kuciaka na ponowną grę w Polsce zdecydowali się: Semir Stilić (Wisła Kraków), Ilijan Micanski (Korona) czy Robert Pich (Śląsk). Sporo mówi się również o możliwości sprowadzenia przez Górnik Łęczna Rogera.

Oni mogą być gwiazdami LOTTO Ekstraklasy w rundzie wiosennej:

Artur Jędrzejczyk (Legia),
Tomas Necid (Legia)
Dusan Kuciak (Lechia),
Gino van Kessel (Lechia),
Semir Stilić (Wisła Kraków),
Mihai Radut (Lech),
Ilijan Micanski (Korona),
Robert Pich (Śląsk).

* Fotografia pochodzi ze strony wislaplock.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK