Home » Polska » Ekstraklasa » Tomasz Smokowski znika z Misji Futbol z powodu zapisu w kontrakcie

Tomasz Smokowski znika z Misji Futbol z powodu zapisu w kontrakcie

Tomasz Smokowski przynajmniej na pół roku znika z programu Onetu i Przeglądu Sportowego „Misja Futbol“, którego prowadzącym jest Michał Pol. W tym opiniotwórczym programie od początku biorą udział wspomniany Smokowski, Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski. Dzisiaj oficjalnie poinformowano, że Smokowski w najbliższych miesiącach nie będzie mógł brać udziału w programie z powodu zapisu w kontrakcie ze stacją Canal+, z której odchodzi.

Już przed tygodniem Michał Pol wsomniał o tym, że dzisiejszy program będzie ostatnim z udziałem Smokowskiego przed jego dłuższą przerwą. W poniedziałek rano okazało się, że Smokowski, któremu wraz z końcem listopada kończy się umowa z Canal+, w kontrakcie ma zapis o konkurencji. Wynika z niego, że przez najbliższe pół roku od zakończenia umowy nie będzie mógł występować m.in. w „Misji Futbol“.

– Tam jest zapis, że nie mogę uczestniczyć w „Misji Futbol“. Nie mogę, to nie mogę – skomentował krótko Smokowski. Jego koledzy po fachu nie ukrywali, że żałują, że popularny „Smok“ nie będzie mógł z nimi uczestniczyć w programie. Pół żartem, pół serio Mateusz Borek, dziennikarz Polsat Sport, wygłosił nawet apel do przedstawicieli Canal+ o to, by pozwolono Smokowskiemu dalej występować w „Misji Futbol“.

W najbliższych miesiącach Smokowski ma skupić się na pracy nad nowym projektem, który prawdopodobnie będzie tworzył z Andrzejem Twarowskim, który również żegna się z Canal+. Na ten moment nie wiadomo jaką będzie miał formę i czego będzie dotyczył, ale według spekulacyjnych doniesień chodzi o program piłkarski w internecie. Więcej będziemy wiedzieli zapewne za jakiś czas.

* Fotografia pochodzi ze strony jegostrona.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK