Home » Polska » Ekstraklasa » Smuda dyrektorem sportowym w Wiśle Kraków?

Smuda dyrektorem sportowym w Wiśle Kraków?

Franciszek Smuda – w przypadku jego osoby można śmiało stwierdzić, że wszystkie jego drogi prowadzą do Krakowa na Reymonta. Do tej pory trzykrotnie prowadził jako trener klub spod Wawela w mdz. czasie tułając się po innych klubach Ekstraklasy z mniejszym lub większym sukcesem na Polskich Boiskach bo jak wiadome na arenie mdz. narodowej polskie kluby są tylko cieniem. Dziś pojawiła się informacja jakoby, że popularny „Franz” ma objąć stanowisko Dyrektora sportowego w klubie Wisły Kraków.
W jednym z wywiadów początkiem grudnia Smuda wspominał, że klub z Reymonta będzie jego ostatnim jego klubem i to w nim chciałby kończyć swoją przygodę z piłką.

– Ułożyłem sobie życie w Krakowie, planowałem, że Wisła będzie moim ostatnim klubem. Tak uzgodniłem z Bogusiem Cupiałem, miałem być trenerem przez najbliższe trzy-cztery lata, zanim obejmę inną funkcję. Później miałem zostać skautem albo dyrektorem sportowym. Dzieliłbym się doświadczeniem. Myślałem o tym, żeby doradzać prezesowi Cupiałowi, polecać talenty do klubu. No, ale do tego nie doszło. Przyszedł nowy prezes i przez dwa miesiące – to po czasie się dowiedziałem – robił wszystko, żeby mnie zwolnić. Tym bardziej mnie to dotknęło. Za jednym zamachem chciał pozbyć się mnie i Zdzicha Kapki. Dwóch nie mógł, to wybrał Smudę. Miałem najbliższy kontakt z prezesem Cupiałem – wspomina ‚Franz’

Zrodlo zdjecia:

  • Franciszek Smuda: Wisła Kraków SA
               

Autor: Tomasz Botwina

Avatar
- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK