Home » Polska » Ekstraklasa » Saga z Guilherme dalej trwa. Piłkarz ostatecznie opuści Legię?

Saga z Guilherme dalej trwa. Piłkarz ostatecznie opuści Legię?

Niektórzy kibice nie mogą zrozumieć dlaczego negocjacje Legii Warszawa z jednym z najlepszych jej piłkarzy – Guilherme trwają tak długo. Obie strony prowadzą negocjacje praktycznie od roku, a na miesiąc przed wygaśnięciem umowy wciąż niewiele wiadomo. – Rozmawiam z Legią, ale jest też zainteresowanie z zagranicy. Szanse, że zostanę oceniam pół na pół. Klub chce mnie zatrzymać, ale nie wiem, jak to się zakończy – cytuje słowa piłkarza Przegląd Sportowy.

Rozmowy na temat nowej umowy działaczy Legii z Brazylijczykiem przypominają telenowelę. W ciągu kilku miesięcy sporo się działo. Na początku roku wydawało się nawet, że kwestia pozostania popularnego „Gui“ przy Łazienkowskiej jest przesądzona. Klub zaproponował piłkarzowi podwyżkę i zarobki na poziomie 360 tysięcy euro za sezon. Brazylijczyk wstępnie zaakceptował te warunki, a do dopięcia wszystkiego pozostawały ponoć tylko formalności.

Ostatecznie do podpisania umowy nie doszło, ponieważ… zawodnik stwierdził, że chce zarabiać więcej. Jego żądania nie były wymysłem, ale odpowiedzią na kwestie zarobków innych gwiazd Legii. Jak donosi Przegląd Sportowy, zatrudniony w tamtym okresie Daniel Chukwu otrzymał kontrakt z zarobkami na poziomie pół miliona euro rocznie. Guilherme od początku nie czuł się od niego gorszy i dlatego stwierdził, że należą mu się zarobki na podobnym poziomie.

Ostatecznie działacze Legii mieli przystać na 500 tysięcy euro za sezon gry w jej barwach Brazylijczyka, ale teraz sam piłkarz ociąga się ze złożeniem podpisu. Wkrótce jego dotychczasowa umowa z Legią wygasa i będzie mógł on zmienić klub. Ponoć ma konkretne oferty z Turcji i Włoch.

Wydaje się jednak, że Guilherme czuje, że to on jest teraz w komfortowej sytuacji i próbuje coś jeszcze ugrać. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że Brazylijczyk i jego żona wkrótce spodziewają się dziecka. Ewentualna przeprowadzka w takim okresie jest mocno problematyczna, zwłaszcza do kraju, w którym piłkarz nie zna tamtejszego języka.

* Fotografia pochodzi ze strony legia.net.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK