Home » Polska » Ekstraklasa » Przegląd Sportowy: Guilherme może odejść z Legii jeszcze tego lata!

Przegląd Sportowy: Guilherme może odejść z Legii jeszcze tego lata!

Niewykluczone, że Legia Warszawa jeszcze tego lata straci swojego kolejnego gwiazdora. Jak donoszą dziennikarze Przeglądu Sportowego z klubu może odejść Guilherme, któremu wraz z końcem tego roku wygasa kontrakt. Piłkarz i działacze klubu obecnie nie prowadzą rozmów w sprawie jego przedłużenia. Negocjacje stanęły w martwym punkcie po tym, jak pojawiły się spore rozbieżności w kwestiach finansowych.

Według informacji dziennika, Brazylijczyk chce wysokiej podwyżki. Nieoficjalnie mówi się, że podpisując nową umowę chciałby zapewnić sobie zarobki na poziomie 40 tysięcy euro miesięcznie. Działacze mistrzów Polski zaproponowali mu ponoć o 10 tysięcy euro mniej, na co zawodnik nie przystał.

Już teraz sporo mówi się, że w takiej sytuacji Guilherme pożegna się z Łazienkowską jeszcze w tym okienku transferowym. Jeśli chodzi o możliwe kierunki, to w grę mają wchodzić kluby ze wschodu. Możliwe nawet, że wkrótce do Polski przyjadą przedstawiciele jednego z nich, by dogadać szczegóły transferu.

Wydaje się, że jeżeli Guilherme nie podpisze kontraktu, to najlepszą opcją dla Legii byłaby jego sprzedaż w tym okienku. W takim wypadku klub mógłby trochę zarobić na transferze. Najgorszym możliwym scenariuszem byłoby to, gdyby Brazyliczyk podpisał umowę z nowym klubem, która wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2018 roku. Wówczas klubowa kasa nie zostałaby zasilona.

Przyszłość skrzydłowego z Ameryki Południowej powinna wyjaśnić się w najbliższych kilkunastu dniach.

* Fotografia pochodzi ze strony legia.net.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK