Home » News » Piszczek pomogł IV-ligowemu klubowi w wygranej. Pojawił się na ławce rezerwowych!

Piszczek pomogł IV-ligowemu klubowi w wygranej. Pojawił się na ławce rezerwowych!

Łukasz Piszczek nigdy nie krył przywiązania do swojego pierwszego klubu – LKS Goczałkowice Zdrój. To tam reprezentant Polski stawiał pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Nieoczekiwanie kontuzjowany piłkarz Borussii Dortmund w sobotę pojawił się na meczu byłego klubu z Polonią Bytom w ramach rozgrywek IV ligi. Co więcej, „Piszczu“ zasiał na ławce rezerwowych i zza linii bocznej udzielał wskazówek zawodnikom LKS-u.

Efekt obecności i porad reprezentanta Polski był świetny, ponieważ ekipa LKS Goczałkowice Zdrój pokonała Polonię Bytom 3:1. Zapewne większość klubów czwartoligowych skorzystałaby z możliwości, by reprezentant biało-czerwonych znalazł się na ich ławce rezerwowych. W przypadku LKS-u nie mogło być mowy o tym, by takiej możliwości nie było. Wiceprezesem klubu jest bowiem Kazimierz Piszczek, ojciec zawodnika. Jeśli chodzi o powiązania rodzinne, to warto zaznaczyć, że w LKS-ie gra brat Łukasza, Adam.

Po sobotnim spotkaniu z Polonią można zatem pokusić się o stwierdzenie, że LKS Goczałkowice Zdrój został poprowadzony do zwycięstwa przez Piszczków. Największe zainteresowanie wśród kibiców wzbudził jednak gwiazdor reprezentacji Polski.

Gracz Borussii Dortmund ma aktualnie naderwane więzadła w kolanie i porusza się o kulach. To jednak nie przeszkodziło mu w tym, by pomagać mniej doświadczonym kolegom z boku boiska. Kto wie, być może kiedyś Piszczek postawi na karierę trenerską? Wcześniej jednak prawdopodobnie wróci na „stare śmieci“ jeszcze w roli zawodnika. Planuje bowiem zakończyć piłkarską karierę właśnie w LKS Goczałkowice Zdrój.

* Fotografia pochodzi ze strony sport.tvp.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK