Home » Polska » Ekstraklasa » Cracovia Kraków » Patryk Lipski wciąż bez klubu. Zainteresowała się nim Cracovia

Patryk Lipski wciąż bez klubu. Zainteresowała się nim Cracovia

Od maja Patryk Lipski pozostaje bez pracodawcy. Właśnie wtedy rozwiązana została jego umowa z Ruchem Chorzów. Od tamtej pory piłkarz tylko skorzystał z uprzejmości Pogoni Szczecin i z tą drużyną odbywał treningi. Tematu transferu jednak nie było. W kontekście Lipskiego wymieniano inne kluby, lecz nie doszło do żadnych konkretów. Teraz młodym pomocnikiem zainteresowała się Cracovia.

Jakiś czas temu sporo mówiło się o tym, że Lipski może trafić do Lechii Gdańsk. Sam zawodnik nie komentował tych doniesień, a później nadeszły mistrzostwa Europy do lat 21 i temat ucichł. Lipski wolnym zawodnikiem jest dosyć długo. Początkowo zapewne nie chciał podpisywać kontraktu z żadnym klubem, ponieważ Euro 21 stanowiło dla niego szansę na wypromowanie się. Wprawdzie były pomocnik Ruchu Chorzów strzelił na tej imprezie gola, ale postawa jego i kolegów z drużyny była słaba.

Aktualnie piłkarz ma propozycje z klubów zagranicznych. Ponoć w grę wchodzi transfer do jednej z drużyn w Portugalii, ale jeszcze brakuje konkretów. Starania o podpisanie umowy z utalentowanym graczem zaczęli również działacze Cracovii. Po letniej rewolucji kadrowej, którą przeprowadził trener Michał Probierz zespół „Pasów“ wciąż wymaga wzmocnień. Zwłaszcza pozycja ofensywnego pomocnika na której grali Marcin Budziński i Mateusz Cetnarski. Dzisiaj w Krakowie już ich nie ma, nie ma również ich następców.

Sprowadzenie Lipskiego rozwiązałoby problem trenera Probierza w kwestii obsady tej pozycji. Na początku sezonu występuje na niej Jaroslav Mihalik, ale mówi się, że i on może pożegnać się z Cracovią tego lata.

* Fotografia pochodzi ze strony katowickisport.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK