12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Ligi zagraniczne » OGC Nice rozjeżdża wicelidera !

OGC Nice rozjeżdża wicelidera !

We wczorajszym dniu OGC Nice gładko pokonało wicelidera rozgrywek Ligue 1 3:0. Zespół Nice tym samym zakończył serię 5 spotkań bez porażki ekipy Lyonu.

Początek meczu był bardzo wyrównany, a lepszą okazję do objęcia prowadzenia miała drużyna z Lyonu jednak piłka po strzale Alexandre Lacazette’a odbiła się od słupka.  Kilka minut po tej sytuacji szansę na zdobycie bramki wykorzystał Germain, który sprytną podcinką pokonał bramkarza gości.

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy Nice podwyższyło wynik spotkania na 2:0, bramkę samobójczą po dośrodkowaniu Jeremy’ego Pieda zdobył obrońca Lyonu Yanga-Mbiwa. Ostateczny cios gospodarze zadali w 71 minucie i ustalili wynik spotkania na 3:0 po bramce Vincenta Koziello, bramka ta moim zdaniem była ozdobą całego spotkania.

OGC Nice – Olympique Lyon 3:0 (1:0)
1:0 Germain 20′
2:0 Yanga-Mbiwa 48′ (sam.)
3:0 Koziello 71′

Poniżej zamieszczamy skrót spotkania .

Autor: Grzegorz Michalik

Fan Ligi Hiszpańskiej. Zadeklarowany kibic Realu Madryt od 1998 ( pamiętna bramka Mijatovica w finale LM ). Miłośnik gotowania, whisky i thrillerów prawniczych.

Fortuna 1.Liga w sezonie 2022/2023 jest ciekawa jak nigdy. Wiele zespołów przed laty sięgała po …