Manchester City negocjuje transfer Isco

Isco - Real Madryt

Zdaniem serwisu goal.com Manchester City rozpoczął negocjacje w sprawie transferu piłkarza Realu Madryt, Isco.

Media od jakiegoś czasu informują o nie najlepszych relacjach piłkarza z Rafą Benitezem. Portal goal.com twierdzi, że hiszpański zawodnik popadł w niełaskę w tym sezonie pod rządami Beniteza i nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w klubie, a jego zimowy transfer bardzo prawdopodobny.
Manuel Pellegrini, menedżer Manchesteru City, zapewniał wcześniej, że w styczniu nie dokona raczej żadnych transferów. Tymczasem dyrektor generalny „The Citizens” miał się już spotkać z przedstawicielami „Królewskich” w sprawie sprowadzenia Isco.
Hiszpan miałby przejść do angielskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu po sezonie. Isco w obecnym sezonie w barwach Realu Madryt wystąpił w 20 spotkaniach, strzelił trzy gole i asystował przy ośmiu kolejnych.

About Tomasz Botwina

- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Zobacz również:

Marko Vesović blisko Legii Warszawa

Wiele wskazuje na to, że wkrótce Legia Warszawa będzie mogła ogłosić pierwszy zimowy transfer. Działacze …

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.