Home » Ligi zagraniczne » Inne Ligi » Maciej Rybus – smakowity kąsek transferowy !

Maciej Rybus – smakowity kąsek transferowy !

Maciej Rybus przeżywa świetny okres w swojej piłkarskiej karierze. Znakomite mecze w Reprezentacji Polski, doskonałe spotkania w barwach Tereka przypieczętowane 2 bramkami w pogromie Tereka nad Zenitem 4:1. Wszystko to sprawia, iż nasz reprezentant znalazł się w kręgu zainteresowania mocnych klubów włoskich i niemieckich jak podaje jego agent Mariusz Piekarski. 

Faktem, który przemawia za korzyścią zakontraktowania Maćka jest to, iż jego kontrakt z bieżącym pracodawcą obowiązuje tylko do 30 czerwca 2016 roku. Oznacza to, że Rybus będzie mógł negocjować już w styczniu transfer do nowego klubu i odejdzie do niego w lipcu „za darmo”. Władze Tereka zdają sobie z tego sprawę i jedyną opcją aby zarobić jeszcze na Maćku jest jego sprzedaż w styczniu. Z informacji jakie docierają do Polski wynika, iż kwota za jaką Rybus mógłby odejść z Groznego to 4 mln Euro.

Mariusz Piekarski nie podaje dokładnych nazw klubów, które interesują się Rybusem, jednak zapewnia iż nie są to zespoły znajdujące się w dole tabeli najlepszych lig europejskich. Sam zawodnik natomiast w ostatnim czasie zdementował informacje o tym, iż mocno zainteresowany nim jest wicemistrz Niemiec, Wolfsburg.

Zdaniem naszej redakcji Maciek zdecydowanie bardziej pasowałby do ligi Niemieckiej niż Włoskiej, a klub w jakim go widzimy to Leverkusen gdzie mógłby nawiązać do wspaniałych występów Jacka Krzynówka na lewej strony pomocy.

               

Autor: Grzegorz Michalik

Avatar
Fan Ligi Hiszpańskiej. Zadeklarowany kibic Realu Madryt od 1998 ( pamiętna bramka Mijatovica w finale LM ). Miłośnik gotowania, whisky i thrillerów prawniczych.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK