2dn.9godz.8min.
Home » Ligi zagraniczne » Francja » Ligue 1: Bunt Davida Luiza podczas meczu. Szlagier dla PSG!

Ligue 1: Bunt Davida Luiza podczas meczu. Szlagier dla PSG!

Do niecodziennej sytuacji doszło w szlagierowym spotkaniu pomiędzy Olimpique Marsylia a PSG. W 76 minucie przy wyniku 2:1 dla Paryżan, trener Laurent Blanc postanowił zmienić Davida Luiza, który chwilę wcześnniej nabawił się drobnego urazu. Za Luiza Blanc desygnował – nad wyraz powiedziane, chciał wpuścić Marquinhosa. Niestety młody Brazylijczyk nie miał okazji wejść, ponieważ jego klubowy kolega odmówił opuszczenia placu gry, stwierdzając, że uraz nie jest na tyle groźny by ten nie mógł grać dalej.

Angel Di MAria

Mimo buntu jakiego dopuścił się Luiz, Marquinhos pojawił się na boisku, lecz dopiero w 82 minucie zmieniając Matuidi’ego. Arbiter spotkania widząc, zachowanie Luiza, nie mógł ukarać w żaden sposób piłkarze, gdyż  przepisy mu na to nie pozwalają. Jednak możemy być pewni, że karę wobec piłkarza zastosują włodarze klubu PSG oraz trener Laurent Blanc

Ostatecznie PSG wygrało spotkanie 2:1, strzelcami bramek dla Paryżan byli Zlatan Ibrahomović i Angel Di Maria.