Home » News » KSW 36 zapowiada się bardzo ciekawie

KSW 36 zapowiada się bardzo ciekawie

KSW 36 będzie jedną z „pomniejszych” gal federacji, której właścicielami jest duet Kawulski&Lewandowski, jednak bynajmniej nie oznacza to, że gala zapowiada się niezbyt interesująco. Można nawet powiedzieć, że pod obsada KSW 36 może zapewnić nam pojedynki o wiele ciekawsze, niż te, jakich byliśmy świadkami podczas ostatniej odsłony Konfrontacji Sztuk Walki, kiedy to hitowo zapowiadające się walki Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim oraz Mameda Khalidowa z Azizem Karaoglu najdelikatniej mówiąc nie dostarczyły widzom spodziewanych emocji. Tym razem powinno inaczej.

Kolejna odsłona KSW na żywo to co najmniej trzy bardzo ciekawe pojedynki. Ozdobą wieczoru z całą pewnością będzie starcie Michała Materli z Rousimarem Palharesem. Po dość łatwej z wygranej z weteranem polskiego MMA, Antonim Chmielewskim, Materla w kolejnym pojedynku chce udowodnić, że należy mu się walka rewanżowa o pas mistrzowski kategorii średniej, który dzierżył przez kilka ładnych lat, zanim stracił go na rzecz Mameda Khalidowa.

Oczywiście, oprócz pojedynku Michała Materli KSW zaproponuje nam również parę innych walk, które zapowiadają się nader interesujące. Jedną z nich będzie starcie jednego z najmłodszych mistrzów KSW, Tomasza Narkuna, z doświadczonym Kameruńczykiem Sokodjou. Mówi się o tym, że waga półciężka, której mistrzem jest Narkun, należy do najsłabiej obsadzonych w federacji Kawulskiego i Lewandowskiego. Wydaje się jednak, że walka Narkuna z Sokodjou może stanowić zaprzeczenie tych opinii.

Reasumując można powiedzieć, że chociaż na następnej gali KSW zabraknie wielu czołowych zawodników tej organizacji, to karta walk i tak wygląda bardzo obiecująco. Najważniejszy, rzecz jasna, będzie pojedynek Materla – Palhares na żywo, ale pozostałe walki również zapowiadają się bardzo ciekawie.

Lista walk KSW 36:

Michał Materia – Rousimar Palhares (-84kg)
Tomasz narkun – Rameau Sokoudjou (walka o pas -93kg)
Mateusz Gamrot – Renato Pezinho (walka o pas -70kg)
Ariane Lipski – Sheila Gaff (-57kg)
Michał Włodarek – Michał Kita (-120kg)
Kleber Koike Erbst – Leszek Krakowski (-66kg)
Katarzyna Lubońska – Diana Belbita (-57kg)
Bartłomiej Kurczewski – Grzegorz Szulakowski (-70kg)
Tomasz Matusewicz – Mariusz Mazur (-70kg)

KSW 36: Mateusz Gamrot – Znam już rywala

               

Autor: CezSzwarc

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK