Home » Polska » Ekstraklasa » Jovanović – Wisła = 514 000tys. Euro

Jovanović – Wisła = 514 000tys. Euro

Wisła Kraków rozwiązała umowę z Marko Jovanoviciem, bo polscy lekarze nie dali mu pozwolenia na grę. – Sprawą zajmie się FIFA, gdzie oddałem ją do rozstrzygnięcia – powiedział piłkarz serbskim „Novostiom”.

U Jovanovicia po wielu badaniach stwierdzono chorobę o nazwie sarkoidoza. Polscy lekarze nie zezwolili mu na powrót na boisko po długiej przerwie. Wisła rozwiązała z nim kontrakt.

jovanic_jarosz

Serb wkrótce potem powołał się na badania, jakie przeszedł w Szwajcarii, twierdząc, że może grać.

W Wiśle spędziłem 3,5 roku i zabrakło nam trzech minut, aby awansować do Ligi Mistrzów. Wyszliśmy z grupy w Lidze Europejskiej i przeżyłem tam wiele wspaniałych chwil. To, co wydarzyło się na początku tego roku, rzuca cień na mej przygodzie z Wisłą i to jest sprawa, którą prowadzi mój adwokat. Zawsze byłem w stosunku do tego klubu uczciwy, ale zdecydowali się na takie, a nie inne rozwiązanie. Mogę tylko przypuszczać, że chodzi o finanse, ale teraz sprawą zajmie się FIFA, gdzie oddałem ją do rozstrzygnięcia – powiedział Jovanović.

Problem piłkarza zaczął się w styczniu 2014 r., gdy podczas rutynowych badań wykryto mu wadę serca. Po długim leczeniu i pozytywnej opinii specjalistów ze Szwajcarii, Marko w marcu wrócił do treningów.

Moja rehabilitacja przebiegała normalnie, planowo, powoli miałem wracać do treningów z Wisłą, ale po moim powrocie, po przerwie świąteczno-noworocznej krakowski klub zerwał mój obowiązujący jeszcze przez pół roku kontrakt, bez logicznego uzasadnienia – żali się Jovanović.

Dziś sąd FIFA podjął decyzję o tym, że Wisła Kraków zobowiązana jest zapłacić blisko 514 000 Euro.! Wiele może się wydawać, że to nie prawda w przypadku Jovanovicia który jednego dnia był nie dopuszczony do gry i badany przez polskich specjalistów a zaś drugiego dnia zagraniczni lekarze stwierdzili, że zawodnik nadaje się do gry.

               

Autor: Tomasz Botwina

Avatar
- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK