Home » News » Górnik Zabrze bez widoków na awans. Kibice chcą kar finansowych dla piłkarzy!

Górnik Zabrze bez widoków na awans. Kibice chcą kar finansowych dla piłkarzy!

Przed sezonem celem Górnika Zabrze, który spadł z LOTTO Ekstraklasy, był szybki powrót do elity. Już teraz z dużym prawdopodobieństwem można jednak założyć, że nie zostanie on zrealizowany w sezonie 2016/2017. Spadkowicz praktycznie od początku rozgrywek spisuje się słabo i nie może odnaleźć się w pierwszoligowych realiach. W ostatniej kolejce przegrał z ostatnim w tabeli MKS Kluczbork, a rozgoryczeni kibice zaczęli domagać się ukarania piłkarzy finansowo.

– W związku z brakiem zaangażowania i totalną kompromitacją w meczu MKS Kluczbork – Górnik Zabrze, jakiej dopuściła się drużyna piłkarzy i trenerów Górnika Zabrze, domagamy się od zarządu klubu, w osobie Pana Prezesa Bartosza Sarnowskiego, natychmiastowego ukarania całego zespołu, kara finansową a zawodników którzy takiej kary nie przyjmą – przesunięciem do zespołu rezerw. Pieniądze, które zostaną zawodnikom zabrane w postaci kary, prosimy aby przekazane były na wybrany przez drużynę cel charytatywny – zakomunikowali w oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Torcida Górnik.

Taki komunikat tylko potwierdza, że atmosfera wokół Górnika nie jest zbyt dobra. Po 23 rozegranych meczach w Nice I lidze zabrzanie mają na koncie 33 punkty i zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli. Strata do przewodzącej w stawce Chojniczanki wynosi osiem punktów, ale biorąc pod uwagę częste wpadki piłkarzy Górnika, trudno myśleć o tym, by zdołali oni zniwelować ten dystans.

W sobotę górnicza drużyna w fatalnym stylu przegrała z MKS Kluczbork 1:2. W 4. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Plizga, co miało duży wpływ na dalsze losy rywalizacji. W 20. minucie na 1:0 dla MKS trafił Paweł Kubiak, a zabrzanie zdołali wyrównać po przerwie za sprawą Davida Ledecky’ego. Niedługo później samobójczego gola zdobył jednak Dani Suarez.

* Fotografia pochodzi ze strony roosvelta81.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK