Home » Polska » Ekstraklasa » EKSTRAKLASA: Cierzniak przesunięty do klubu „Kokosa’

EKSTRAKLASA: Cierzniak przesunięty do klubu „Kokosa’

Radosław Cierzniak

Radosław Cierzniak, który podpisał obowiązujący od 1 lipca bieżącego roku kontrakty z Legią Warszawa został przesunięty do zespołu rezerw Wisły Kraków – ma być to w pewien sposób kara za planowane przejście do klubu stołecznych, związku z czym wielce prawdopodobne, że Cierzniak do Legii trafi nie latem a już teraz.

Radosław Cierzniak jeszcze 2 tygodnie temu zapewniał w jednym z wywiadów, że jeśli miałby gdzieś odchodzić to były to klub zagraniczny, chwilę później na oficjalnej stronie klubu Legii można było przeczytać, że Cierzniak stał się nowym nabytkiem ‚Wojskowych’, który dołączy do drużyny dopiero Latem.
Z powodu podjętej decyzji o przejściu, Wisła postanowiła w pewnym stopniu ukarać swojego bramkarze, za nie dotrzymanie słowa – czyli przesunąć, go do drużyny rezerw.

Na obecną chwilę, nikt z klubu Wisły nie chce komentować zaistniałej sytuacji. Na łamach ekstraklasa.net, obecny menedżer Cierzniaka – Tomasz Magdziarz (Fabryka Futbolu) pokusił o skomentowanie zaistniałej sytuacji.

Dla dobra obu klubów, piłkarza lepiej byłoby, żeby Radek odszedł do Legii już teraz. Jasne jest, że gdyby został w Wiśle, presja, jaka na niego by spadła byłaby bardzo duża. To byłaby ciężka sytuacja, gdyby musiał mierzyć się z niechęcią własnych kibiców. Mam nadzieję, że kluby dojdą do porozumienia i Radek przejdzie do Legii już zimą” – mówi Magdziarz.

Z moich informacji wynika, że Legia złożyła już ofertę. Myślę, że kluby muszą się porozumieć. Tak nakazuje logika. Trzymać piłkarza, żeby mu płacić, a żeby on nie grał lub wychodził na boisko z tak dużą presją, to nie ma większego sensu. On takiej jakości, jak jesienią, Wiśle już nie da. Żyjemy w Polsce i podejście kibiców jest takie, a nie inne. Rozumiem też jednak również Radka. Wybrał ofertę Legii. Ci którzy nie znają kulisów negocjacji z Wisłą przede wszystkim jej kibice, obwiniają go. Ja znam te kulisy i dla mnie decyzja Radka jest zrozumiała” – dodał menadżer piłkarza.

Decyzja klubu przy Reymonta wydaje się być zrozumiała dla samego klubu, jednak patrząc z perspektywy neutralnego kibica i jakości polskiej ekstraklasy, jest to hamowanie rozwoju młodego zawodnika, który przed sobą ma przyszłość – a którego przyszłość stara się zniszczyć do maksimum klub, by ten nie reprezentował już na takim poziomie odwiecznego rywala.

               

Autor: Tomasz Botwina

Avatar
- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK