12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Ligi zagraniczne » Inne Ligi » Eredivisie: 5 porażka z rzędu Feyenoordu!

Eredivisie: 5 porażka z rzędu Feyenoordu!

Feyenoord Rotterdam po raz piąty z rzędu w ligowych spotkaniach doznał porażki w tym sezonie. W 21 kolejce Eredivisie, drużyna z Rotterdamu przegrała u siebie z Ado Den Haag 0:2 i już śmiało można stwierdzić, że odpada z walki o tytuł najlepszej drużyny w Holandii.

Feyenoord mimo optycznej przewagi w posiadaniu piłki i stworzonych sytuacji, pokazał jaka nie moc strzelecka w tym zespole się ima. Ale nie tylko nie moc strzelecka w tym zespole rzuca się na pierwszy plan, ale również kompletnie zdezorientowana defensywa. Mimo strzelenia bramek w poprzednich spotkaniach, to zawsze w ostatnich 5 spotkaniach przeciwnik strzelał ich więcej.
W dzisiejszym spotkaniu Ado Den Haag całkowicie obaliło, postawę defensorów i wykorzystało 50% swoich szans strzeleckich, strzelając dwie bramki zespołowi z Rotterdamu.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się tuż przed końcem pierwszej połowy Jansen. Zaś zwycięstwo przypieczętował w 59minucie Zuiverloon.

Dzięki wygranej Ado awansowało na 12 miejsce. Feyenoord obecnie zajmuje 3 miejsce i traci 14punktów do pierwszego PSV.