Home » Polska » Ekstraklasa » Ekstraklasa: Nowy klub Semira Stilicia!

Ekstraklasa: Nowy klub Semira Stilicia!

Wszystko wskazuje na to, że Semir Stilić po rozwiązaniu kontraktu z Wisłą Kraków zdecyduje się na dalszą grę w LOTTO Ekstraklasie. Według informacji sport.pl, Bośniak jest już jedną nogą w… Wiśle, ale Płock. Dzisiaj pomocnik ma przejść badania i jeżeli wszystko będzie w porządku, to podpisze umowę z klubem.

Stilić szeregi krakowskiej Wisły opuścił dość niespodziewanie kilka tygodni temu. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z powodów była jego słaba pozycja w drużynie i mała możliwość regularnej gry. Dlatego też strony się porozumiały i rozwiązały umowę.

Przyszłość Stilicia była niewiadome, niektóre media donosiły, że prawdopodobnie zakotwiczy on w zagranicznym klubie (miał oferty m.in. z Turcji i Malezji), ale były również informacje o możliwości gry Bośniaka w… III lidze! Ponoć trener Franciszek Smuda chciał mieć tego zawodnika w prowadzonym przez siebie Widzewie Łódź. Nie wiadomo jednak ile było w tym prawdy, ponieważ pomysł ściągnięcia Sticia na trzecioligowe boiska wydaje się nieco absurdalny.

Najnowsze doniesienia mówią jednak o tym, że pomocnik będzie grał w LOTTO Ekstraklasie. Dzisiaj ma przejść testy medyczne i parafować umowę. Działacze płockiego klubu nie pierwszy raz decydują się zatem na sięgnięcie po zawodnika, który niedgyś był gwiazdą polskich boisk. Wcześniej w Płocku dawano szansę m.in. Ivicy Vrdoljakowi i Siergiejowi Kriwcowi. Ten pierwszy nie zagrał w barwach Wisły ani minuty, natomiast Kriwec nie zachwycił i dosyć szybko zakończył przygodę z płockim zespołem.

* Fotografia pochodzi ze strony youtube.com.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK