Home » News » Była gwiazda ekstraklasy, Robert Demjan na celowniku III-ligowego Widzewa!

Była gwiazda ekstraklasy, Robert Demjan na celowniku III-ligowego Widzewa!

Były król polskiej ekstraklasy, Robert Demjan znalazł się ponownie na celowniku grającego na czwartym szczeblu rozgrywek Widzewa Łódź. Klub ten robił już przymiarki pod sprowadzenie tego snajpera latem, ale wtedy nic z tego nie wyszło. Teraz trenerem jest Franciszek Smuda i liczy na to, że zimą uda się sprowadzić bramkostrzelnego Słowaka.

Kilka miesięcy temu przeszkodą w sprowadzeniu 35-letniego piłkarza były finanse. Ponoć Demjan chciał zarabiać więcej aniżeli oferowali mu to działacze łódzkiego klubu. Prawdopodobnie teraz Słowak wcale nie będzie chciał zarabiać mniej, ale szefowie Widzewa zgodzą się na proponowane przez zawodnika warunki. Zwłaszcza, że Demjana w zespole widzi trener Smuda, a nie od dzisiaj wiadomo, że działacze starają się zapewnić komfort pracy byłemu selekcjonerowi reprezentacji Polski.

– W rundzie jesiennej mieliśmy problemy ze strzelaniem goli. Taki piłkarz jak Demjan na pewno nam się przyda.

Tworzymy drużynę, która ma być mieszanką młodości z doświadczeniem. A on pasuje do naszej koncepcji. Z jego umiejętnościami i rutyną nasza siła ofensywna poszłaby znacząco w górę – cytuje słowa trenera Smudy portal sport.pl.

Mimo że Widzew występuje w trzeciej lidze, to raczej nie powinno być to czynnikiem odstraszajacym Demjana. Aktualnie piłkarz występuje w drugiej lidze słowackiej, a więc również niezbyt silnej. Tam imponuje skutecznością. W 16 meczach swojego zespołu – Iskry Borcice strzelił aż 16 bramek. Gra w Polsce doświadczonemu snajperowi powinna się dobrze kojarzyć. Wszak w sezonie 2012/2013 został on królem strzelców naszej ekstraklasy.

– Marka Widzewa przyciąga. Niemal 17 tys. kibiców na każdym meczu robi swoje i działa na wyobraźnię. Mimo to z transferami nie mamy łatwo – przyznał trener Smuda, który potwierdził również, że czwarty poziom rozgrywkowy nie zachęca do gry bardziej znanych i doświadczonych zawodników. Za jakiś czas zobaczymy, czy przekonać dał się Demjan.

* Fotografia pochodzi ze strony katowickisport.pl.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK