2dn.19godz.44min.
Home » Ligi zagraniczne » Francja » Dwie bramki Stępińskiego w Pucharze Francji! [WIDEO]

Dwie bramki Stępińskiego w Pucharze Francji! [WIDEO]

Mariusz Stępiński zanotował bardzo udany występ w barwach FC Nantes w meczu Pucharu Francji przeciwko Blois Football 41. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki, a jego drużyna pokonała skazywanego na pożarcie piątoligowca 2:1. Stępiński spędził na boisku 82 minuty.

Przed rozpoczęciem potyczki chyba nikt nie miał problemów ze wskazaniem faworyta. Przedstawiciel Ligue 1 mimo że musiał grać na terenie piątoligowego rywala był murowanym kandydatem do wygranej. Nantes spełniło oczekiwania, bo pokonało niżej notowany zespół, ale poza wynikiem kibice nie mieli powodów do radości. Ich ulubieńcy zaprezentowali się bowiem przeciętnie.

Wynik rywalizacji w 23. minucie gry otworzył Stępiński. Jeszcze przed przerwą gracze Blois Football 41 zdołali wyrównać za sprawą trafienia Aboubacara Cisse. Decydującego gola Polak zdobył w 66. minucie, a nieco ponad kwadrans później opuścił plac gry. Dokładnie w 82. minucie zmienił go Lucas Lima.

Stępiński na swoim koncie ma już trzy gole w Pucharze Francji. Prócz dzisiejszych trafień polski snajper pokonał niedawno golkipera Montpellier. Ponadto 21-latek zdobył trzy bramki w Ligue 1.