Home » Polska » Ekstraklasa » Bjelicy puściły nerwy i obraził sędziego. Będzie miał duże problemy?

Bjelicy puściły nerwy i obraził sędziego. Będzie miał duże problemy?

Spore emocje towarzyszyły niedzielnemu meczowi 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice podejmował Lecha Poznań. Nie chodzi tu o poziom piłkarski, ponieważ widowisko mogłoby być lepsze, a kibicom zabrakło przede wszystkim bramek. Emocje były związane z zachowaniem trenera gości, Nenada Bjelicy, który został odesłany na trybuny, a ponadto może mieć problemy, ponieważ później miał zwyzywać sędziego.

Szkoleniowiec Lecha nie był zadowolony z decyzji sędziego. Wprawdzie w niektórych przypadkach Bjelica miał prawo się zdenerwować, ale jego zachowania nic nie usprawiedliwia. Początkowo trener poznaniaków był upominany przez arbitra głównego. To jednak na niewiele się zdało i osatecznie szkoleniowiec został usunięty z ławki rezerwowych.

Gdyby wszystko zakończyło się na wysłaniu trenera na trybuny, to trener Bjelica nie miałby większych powodów do zmartwień. Tyle, że szkoleniowiec miał zwyzywać arbitra, a wszystko skrzętnie zanotował Bartosz Frankowski w meczowym protokole. Jak donosi Przegląd Sportowy, trener Bjelica miał krzyczeć: „J*bie tie matter i co zrobiłem k***a!“.

Sprawa na pewno będzie miała kontynuację podczas Komisji Ligi Ekstraklasy. To właśnie ona zajmie się analizą materiału i podejmie decyzję odnośnie kary dla trenera z Chorwacji. Można spodziewać się, że Bjelica zostanie zawieszony. Pytanie, na ile spotkań.

– Nie chcę komentować sytuacji. Nic mnie nie zdenerwowało, zapytałem tylko sędziów, co zrobiłem – powiedział na temat wydarzeń podczas niedzielnego meczu trener Bjelica, który ma również sporo innych zmartwień. Jego drużyna w tym sezonie zawodzi i w ostatnim czasie często gubi punkty. Mówi się, że najdłużej pracujący trener w ekstraklasie nie ma już tak mocnej pozycji w klubie, jak na początku sezonu.

* Fotografia pochodzi ze strony lechita.net.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK