Home » News » Zakłady bukmacherskie – czym są i jakie są rodzaje?

Zakłady bukmacherskie – czym są i jakie są rodzaje?

Zakłady bukmacherskie to model zakładów w jakich należy przewidzieć skutek spotkania sportowego wybieranego przez użytkownika spośród oferty firmy bukmacherskiej. Z pewnością każdy nowy użytkownik zastanawia i ciekawi się jakie funkcjonują formy kuponów ale też czy możliwe jest na jednorazowym kuponie zawierać parę różnych zakładów? W poniższym tekście wyjaśnimy jakie są formy kuponów prawdopodobne do gry w zakładach bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie pojedyncze

Wyznaczane są jako najprostszy ale również najbezpieczniejszy sposób obstawienia zakładów bukmacherskich. W takiej sytuacji stawia się zaledwie jeden typ na pewne spotkanie sportowe. Gdy kupon okaże się wygrany, gracz zyskuje kapitał.

Z takiej formy kuponu powszechnie korzystają doświadczeni typujący, jacy szalenie dobrze rozumieją pewną dziedzinę sportową lub ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko stawiając potężniejsze pieniądze na pojedynczy typ. Interesują Cię też legalni bukmacherzy działający w Polsce? Sprawdź bukmachera Fortuna oferta na dziś, odbierz bonus, darmowy zakład i rozpocznij grę w najlepszej firmie bukmacherskiej w Polsce.

Zakłady sportowe akumulacyjne

To dość wyjątkowy rodzaj zakładów online który polega na obstawianiu kilku zakładów z rozmaitych wydarzeń sportowych na jednym kuponie. W przypadku takiego kuponu zazwyczaj możliwa nagroda jest bardzo duża gdyż kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest zbyt wielka, albowiem nawet przy niewielkiej kwocie, spodziewana wygrana jest przeważnie niesłychanie wysoka.

Ten typ kuponów jest niebywale atrakcyjny pośród debiutujących użytkowników, którzy nie posiadają za wiele środków pieniężnych na typowanie meczów i stawiają małe kwoty na dużą liczbę wydarzeń, dzięki czemu spodziewana jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygranej jest jednakże ogromnie małe, zatem tego gatunku kupony niezwykle rzadko odnoszą zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się owym, że na pewne zdarzenie istnieje możliwość zawrzeć wiele różnych typów na tym samym kuponie np. zakład 1 i typ X. Wówczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnorodnymi typami na takie same spotkania dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy z takich kuponów jest duże:

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Polsat Sport Premium – gdzie i jak oglądać?

21 sierpnia 2018 powstały nowe stacje sportowe należące do Telewizji Polsat w związku z nabyciem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK