Home » Inne » Platforma VOdds : Alternatywa “mollybet” dla zawodowców

Platforma VOdds : Alternatywa “mollybet” dla zawodowców

Przeglądając tradycyjne strony z zakładami bukmacherskimi, bardzo często dochodzimy do wniosku, iż brakuje nam ważnych elementów potrzebnych do gry. Broker bukmacherski to coś, czego nie znajdziemy na polskim rynku tej branży. Przynajmniej w takiej skali. Taką opcję proponuje nam platforma VOdds, która dzięki swoim zasięgom przyciąga coraz większą ilość graczy. Kto najczęściej tam zagląda? Te wszystkie ważne rzeczy są przedstawione w poniższym artykule.

Platforma VOdds – broker bukmacherski dla zawodowców?

Mówiąc o stronie VOdds trzeba przede wszystkim zapoznać się z tym, do kogo konkretnie jest ona skierowana. Korzystać z niej może oczywiście każdy, ale mądre użytkowanie wymaga elementarnej wiedzy. Znajomość terminologii agregatora bukmacherskiego czy innych tego typu stwierdzeń jest naprawdę ważna przy użytkowaniu strony. Dlatego najchętniej korzystają z niej profesjonalni gracze. W platformie takiej, jak VOdds znajdują przede wszystkim liczne wskazówki, które kładą duży nacisk na ich działania bukmacherskie.

Strona VOdds jako broker bukmacherski stwarza profesjonalistą dobrą alternatywę przy tradycyjnych rynkach bukmacherskich. Ważną kwestią jest tutaj możliwość korzystania z funkcji pojedynczego portfela, który zapewnia dostęp w jednym miejscu do kilku bukmacherów. To dla zawodowców z branży świetna opcja na otwarcie się na każdego z bukmacherów bez konieczności zakładania wielu kont.

Inne ciekawe funkcje platformy VOdds

Profesjonaliści mogą także dostać możliwość do korzystania z kilku innych opcji:

  • Bonus i Cashback – w odróżnieniu do ofert zwykłych bukamcherów, VOdds pozwala na otrzymanie zwrotu pieniędzy bez dokonywania większych obrotów kursem. Przede wszystkim ważne jest śledzenie najnowszych bonusów,
  • metody obrotu pieniędzy – dzięki licznym stronom z przelewami, możemy dokonać bardzo szybkich wpłat oraz wypłat pieniędzy na całym świecie. Pomocne tutaj będą Bankwire, Skrill czy Neteller.
               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najlepszy polski strzelec goli w historii

Polska bezsprzecznie wydała na świat wielu wybitnych piłkarzy, naszą specjalnością są gracze ofensywni a szczególnie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK