Home » News » KSW 49: kogo zobaczymy na gali w maju?

KSW 49: kogo zobaczymy na gali w maju?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Po raz kolejny na kibiców ksw czeka wspaniała gala i z pewnością ogromne starcia z udziałem najpotężniejszych sław sztuk walki w Polsce i Europie.

W rywalizacji gali zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to prawdziwy pojedynek w jakim stawką konfrontacji będzie mistrzowski pas mistrza w kat średniej. Obaj zawodnicy mma walczyli niedawno w 2018 r i wtenczas zwyciężył Anglik.

Na gali federacji ksw 49 oglądać będziemy też rywalizację o 2 pas – w w kat do 77 kilogramów. Aktualny mistrz ksw – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w wyjątkowo wyjątkowej formie a w wielu rywalizacjach udowodnił, że zasługuje na szansę starcia o pas.

Trzeci wielki pojedynek na gali konfrontacji sztuk walk 49 to konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zmierzy się z dotychczasowym wojownikiem konkurującym w najsłynniejszej organizacji na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 transmisja w telewizji i online

Ksw przyzwyczaiło już, że najsłynniejsze widowiska, które tworzy udostępnia tylko w płatnym systemie usługi ksw tv ppv. Transmisja ksw 49 na żywo jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv – możliwosć oglądania i dostęp do gali mma przez internet kosztować będzie 40 złotych.

Galę ksw 47 możliwe będzie jeszcze oglądać w telewizji, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od usługowdawcy, jednakowoż jest ona przeważnie przybliżona do kwoty, za którą można uzyskać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw dostępna będzie po wykupieniu systemu dostęp ppv udstępnionej na stronie internetowej usługi ksw online. By kupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną telewizją czy platformą tv. Wystarczy wstąpić na portal ksw ppv tv, dobrać formę płatności i wykonać zakupu.

KSW 49 – jak wykupić KSW PPV TV?

Proces zyskania dostępu do transmisji na żywo ksw tv ppv jest bardzo prosty. Na wstępie trzeba wejść na portal internetowy internetową ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez skrzynkę pocztową lub zapisując się kontem z portalu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna.

Po otwarciu konta można przejść do płatności i dobrać korzystną formę – przelew lub karta kredytowa. Po kupnie można rozpocząć oglądać – na żywo czy też korzystając z przewijania powracać do najładniejszych elementów hitowej gali. Ponadto po zakończeniu gali przez kolejne 72 h można oglądać pełną transmisję.

Transmisja internetowa usługi ksw ppv zsynchronizowana jest do najpopularniejszych przeglądarek internetowych i dostępna jest na ekranach komputerów czy też urządzeń mobilnych. Niestety na ten moment organizacja nie prezentuje aplikacji, jaka udostępniałaby stream internetowo, stąd też jedynym środkiem jest odtwarzanie poprzez przeglądatkę online.

Zobacz też: Jak zamówić i jak obejrzeć galę KSW 49?

KSW 49 – kto będzie walczyć na gali ksw 49?

Jak już wspomnieliśmy w trzech najważniejszych starciach gali oglądać będziemy dwa w których stawką walki będą pasy mistrzów organizacji ksw. W jednym z nich Michał Materla stoczy rywalizację ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na którą szczególnie czekają sympatycy mma i ksw będzie walka Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Specjalnie na gali ksw oprócz trzech przytoczonych walk, będziemy oglądać sześć kolejnych starć w jakich dane będzie zobaczyć mnóstwo wspaniałych zawodników mixed martial arts. Pełną kartę walk opisujemy poniżej.

 

Karta walk KSW 49 (stan na 30.04.2019)

Michał Materla – Scott Askham

Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski

Karol Bedorf – Damian Grabowski

Artur Sowiński – Norman Parke

Akop Szostak – Erko Jun

Martin Zawada – Thiago Silva

Antun Racić – Paweł Polityło

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 49: Michał Materla vs Scott Askham

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK