Home » News » KSW 49: kiedy gala i kto wystąpi?

KSW 49: kiedy gala i kto wystąpi?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Kolejny raz na fanów ksw i mma czeka gigantyczna gala federacji i na pewno niezwykłe walki z udziałem najwybitniejszych sław mma i ksw w Polsce i Europie.

W rywalizacji widowiska ksw zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wspaniały pojedynek w jakim stawką rywalizacji będzie mistrzowski pas ksw mistrza limicie średniej. Obaj wojownicy ksw walczyli niedawno w 2018 roku i wówczas górą był zawodnik z Anglii.

Na hitowej gali konfrontacji sztuk walki 49 uda się obejrzeć też walkę o 2 pas czempiona – w kategorii do 77 kilogramów. Aktualny czempion ksw – Roberto Soldić zawalczy z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w szczególnie wyjątkowej formie i w wielu pojedynkach pokazał, że zasługuje na okazję rywalizacji o pas czempiona.

Kolejny niesamowity pojedynek na gali konfrontacji sztuk walk 49 to walka Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zmierzy się z dotychczasowym zawodnikiem mma konkurującym w największej organizacji mma na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 na żywo w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż najważniejsze wydarzenia, jakie tworzy udostępnia tylko i wyłącznie w płatnej usłudze usługi ksw tv ppv. Transmisja ksw 49 online jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv ksw – możliwosć obejrzenia i dostęp do gali mma przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 możliwe będzie jeszcze oglądać w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. tv kablowa, tv satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, ale jest ona zwykle zbliżona do ceny, za jaką wolno nabyć dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja w internecie gali organizacji ksw dostępna będzie po zakupie aplikacji ppv udstępnionej na stronie internetowej usługi ksw online. Żeby wykupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną tv czy też platformą online. Wystarczy wejść na portal ksw tv, wyszukać formę płatności i wykonać zakupu.

KSW 49 – jak zakupić KSW PPV?

Proces zdobycia dostępu do emisji ppv ksw jest nadzwyczaj łatwy. Na wstępie należy wejść na stronę internetową usługi ksw tv i zarejestrować konto – aktywując je przez adres pocztowy lub rejestrując się osobistym kontem z serwisu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest całkiem bezpłatna.

Po przygotowaniu konta trzeba przejść do płatności i wybrać korzystną metodę – przelew lub kartę płatniczą. Po zakupie można rozpocząć oglądanie – na żywo ale też korzystając z przewijania powracać do najpopularniejszych momentów transmisji widowiska. Co więcej po zakończeniu gali przez kolejne 72 godziny można odtwarzać całą transmisję live.

Transmisja internetowa ksw tv ppv dopasowana jest do najlepszych przeglądarek online i dostępna jest na monitorach laptopów ale też urządzeń mobilnych. Niestety na tenże moment ksw nie upublicznia aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby live stream internetowe, dlatego też jedynym systemem jest obserwowanie poprzez przeglądarkę.

KSW 49 – kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy w trzech najwyższych walkach gali dane będzie zobaczyć 2 w jakich stawką walki będą mistrzowskie pasy organizacji. W jednym z nich Michał Materla stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na jaką znacząco czekają fani mieszanych sztuk walki będzie wojna Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na gali prócz 3 przytoczonych starć, dane będzie zobaczyć sześć kolejnych walk w jakich dane będzie zobaczyć wielu znanych wojowników ksw. Pełną kartę walk opisujemy poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 30.04.2019)

Michał Materla – Scott Askham

Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski

Karol Bedorf – Damian Grabowski

Artur Sowiński – Norman Parke

Akop Szostak – Erko Jun

Martin Zawada – Thiago Silva

Antun Racić – Paweł Polityło

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 49: Michał Materla vs Scott Askham

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK