Home » News » KSW 47 w Łodzi: kogo zobaczymy na gali?

KSW 47 w Łodzi: kogo zobaczymy na gali?

Premierowa gala federacji w 2019 roku odbędzie się 23.03 w łódzkiej Atlas Arenie. Kolejny raz najpotężniejsza organizacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi zaś w starciach widowiska mma znów będzie można oglądać najwspanialsze gwiazdy FEDERACJI KSW.

Absolutnym hitem na hitowej gali będzie pojedynek o pas ksw wagi ciężkiej. Aktualny czempion ksw Philip de Fries zawalczy z innym mistrzem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym dane będzie zobaczyć kontrontację Mariusza ‚Pudziana’ Pudzianowskiego jak również Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona IO walka ta będize debiutem w federacji MMA KSW. Kołecki stoczył do tej pory siedem konfrontacji w MMA spośród czego aż w 6 zwyciężał. Zapewne zapowiada nam się niezmiernie atrakcyjne wydarzenie z wielkimi emocjami.

W innych starciach uda się zobaczyć kilka rzeczywiście niesłychanie znanych zawodników KSW I MMA a wśród nich między innymi byli czempioni KSW kategorii półśredniej KSW – Borys Mańkowski czy Dricus Du Plessis.

Z pewnością duża liczba wielbicieli MMA przejmuje się w który sposób będziesz mógł obserwować online w telewizji i przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy szczegóły dotyczące transmisji na żywo, systemu PPV czy też porad oglądania ale też pełnej listy rywalizacji gali.

KSW 47 online w telewizji i online

Najpopularniejsze wydarzenia MMA na których występują najpoważniejsze gwiazdy KSW I MMA w Polsce oraz Europie dostępne są w płatnej usłudze PPV. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW realizowanej w 2019 roku.

Wydarzenie KSW 47 na żywo będzie można śledzić w tv ale również przez internet, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji gali. Mając telewizję kablową lub też satelitarną, można dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do emisji KSW. Z reguły jest to kwota 40 pln która doliczana jest do przyszłego rachunku za telewizję. W internecie transmisje live z gal KSW dostępne są poprzez usługę KSW TV PPV która pozwala na wykupienie emisji KSW online za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, albowiem usługa KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do tv, tylko własną aplikacją w której opłaca się jednorazowo możliwosć oglądania i dostęp do gali. Z KSW PPV może skorzystać wszelki kibic MMA w Polsce, niezależnie od tego w jakim regionie akurat się znajduje. Aplikacja PAY-PER-VIEW KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba dokonać jest przejście na serwis KSWTV i założenie konta w wirtynie. Konto można utworzyć w tradycyjny sposób – poprzez aktywację konta e-mail, ale również poprzez aplikację Facebooka. Utworzenie konta w portalu Ksw ppv jest całkowicie nieodpłatne.

W przypadku gdy zarejestrowałeś już konto, możesz wykupić możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, zdobędziesz możliwość oglądania całej gali na żywo z dodatkową możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA przez następne 72 godz. po zamknięciu gali, a dodatkowo w trakcie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

System PPV na witrynie KSW TV jest dopasowana do specjalnych modeli ale również konfiguracji sprzętu natomiast ich pełna lista udostępniona jest na portalu KSW TV. Transmisja udostępniona jest na monitorach pecetów korzystajac z najmodniejszych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze aplikacja mobilna, dzięki jakiej można byłoby oglądać transmisje tv poprzez apkę na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź również: Gdzie obejrzeć i gdzie zamówić dostęp KSW PPV?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na hitowej gali w kluczowym pojedynku uda się obejrzeć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to niesamowity hit i walka dwóch mistrzów najwyższych kat. wagowych w federacji KSW. Stawką tego starcia będzie pas kategorii ciężkiej. Dodatkowo na fanów czeka również inny wielki pojedynek. Jak wspomnieliśmy na samym starcie w rywalizacji wydarzenia kibice zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch prawdziwych mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Mariusz Pudzianowski sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KSW MMA.

W kolejnej równie atrakcyjnej konforntacji zobaczymy kolejne starcie wracającego po poważnych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki do niedawna był mistrzem FEDERACJI w wadze półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 przewidzianych pozostało sześć różnych innych rywalizacji zaś ich pełną i aktualną listę podajemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek – Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka – Paweł Polityło

 
KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki zapowiedź wideo

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK