Home » News » KSW 47 – Narkun vs De Fries w walce wieczoru

KSW 47 – Narkun vs De Fries w walce wieczoru

Pierwsza hitowa gala w 2019 roku odbędzie się 23.03 w hali Atlas Arena w Łodzi. Po raz kolejny najpotężniejsza organizacja zorganizuje ksw w Łodzi zaś w rywalizacjach widowiska ksw ponownie będzie można zaobserwować najwspanialszych wojowników federacji.

W głównej walce starcia oglądać będziemy kontrontację Mariusza Pudzianowskiego jak i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona olimpijskich zawodów będzie to pierwsza walka w federacji KSW MMA. Kołecki stoczył do tej chwili 7 pojedynków w MMA spośród czego w 6 zwyciężał. Prawdopodobnie zapowiada nam się niezwykle atrakcyjne wydarzenie z wielkimi emocjami.

W pozostałych starciach uda się zobaczyć kilka rzeczywiście bardzo znanych zawodników MMA I KSW W EUROPIE a pośród nich między innymi byli mistrzowie w kategorii półśredniej ORGANIZACJI KSW – Borys Mańkowski ale też Dricus Du Plessis.

Z pewnością mnóstwo sympatyków interesuje się w jaki sposób będziesz mógł śledzić live w telewizji czy też przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej pokazujemy detale dotyczące emisji, systemu PPV ale też instrukcji oglądania jak i dokładnej listy pojedynków gali.

KSW 47 online w telewizji i online

Najpotężniejsze widowiska KONFRONTACJI SZTUK WALK na których występują największe gwiazdy KSW I MMA w Polsce oraz Europie dostępne są w płatnym systemie PAY-PER-VIEW. Podobnie będzie w przypadku pierwszej gali w łodzi organizowanej w 2019 roku.

Wydarzenie KSW online będziesz mógł oglądać w telewizji oraz internecie, wykupując transmisję do transmisji live gali. Mając telewizję kablową lub satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do transmisji na żywo KSW. Z reguły jest to kwota 40 zł która doliczana jest do przyszłego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje live z gal KSW dostępne są przez usługę KSW TV PPV która pozwala na kupno emisji stream za pośrednictwem strony internetowej KSW TV. Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że serwis KSW TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do tv, ale inną aplikacją w której opłaca się jeden raz możliwosć obejrzenia i dostęp do gali. Z ppv może skorzystać wszelki kibic MMA, obojętnie od tego w którym miejscu teraz się znajduje. Usługa PPV KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością jaką trzeba dokonać jest przejście na stronę KSW TV i zarejestrowanie konta w serwisie. Konto można otworzyć w klasyczny sposób – poprzez aktywację e-mail, ale także poprzez aplikację Facebooka. Stworzenie konta w wirtynie Ksw ppv tv jest zupełnie bezpłatne.

Jeśli utworzyłeś już konto klienta, możesz kupić możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, dostaniesz okazję oglądania całej gali live z specjalną możliwością oglądania powtórek z gali MMA przez następne 72 h po zamknięciu widowiska, a także w trakcie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

Usługa PPV w serwisie KSW TV jest dobrana do pewnych rodzajów sprzętu natomiast ich pełna lista podana jest na portalu Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na ekranach pecetów za pośrednictwem najlepszych przeglądarek www. Niestety nie powstała jeszcze apka mobilna, dzięki której możliwe byłoby obejrzeć transmisje live przez aplikację na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź gdzie oglądać KSW i zobacz instrukcję uzyskania dostępu do transmisji w PPV.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Jak wspomnieliśmy na początku w najciekawszej konfrontacji gali ksw kibice zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W kolejnej równie pociągającej walce zobaczymy wojnę powracającego po poważnych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki dość niedawno był czempionem ORGANIZACJI w wadze półśredniej. Dodatkowo na gali KSW 47 przewidzianych zostało sześć innych walk w mma a ich pełną i aktualną listę podajemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
KSW 47: Pierwsza zapowiedź wideo

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

KSW 49: kogo zobaczymy na gali w maju?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Po raz kolejny na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK