Home » News » KSW 46 już w ten weekend!

KSW 46 już w ten weekend!

Po raz kolejny polska organizacja KSW postawiła na organizację na terenie Górnego Śląska. Nowoczesna arena, hala sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali FEDERACJI KSW. Pierwszego dnia grudnia 2018 r. w klatce gliwickiej areny wystąpią wojownicy ksw z czołówki europejskiej ORGANIZACJI. Hala w Gliwicach będzie miejscem gali KSW w tymże roku, odbywającej się na terenie Polski. Organizacja KSW pierwszy raz przybędzie do Gliwic, gdzie oczekuje ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio zawodników federacji ksw starcia wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i online

Fani by zobaczyć galę KSW będą musieli skorzystać z usług, przygotowanych głównie na gale KSW. Starcia wojowników ksw będziesz mógł oglądać za pomocą usługi KSW TV PPV, jakiego skorzystanie pozwoli na obejrzenie wszelkich konfrontacji w ksw na gliwickiej Gali. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli skorzystać z praktycznych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji na żywo z gali Będzie można kupić przy wykorzystaniu strony internetowej operatora, wysyłając SMS według instrukcji, które odnajdą Państwo na witrynie lub też dzwoniąc pod numer telefonu Biura Obsługi Konsumenta, umieszczony również na witrynie internetowej. Aby oglądać galę KSW 46 w tv, każdy powinien wykupić usługę przed galą, operatorzy kablowi umożliwiają prawidłową transmisję fanom, którzy zapłacą zamówienie ppv do oznaczonej godziny przed galą. KSW 46 będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo w internecie. Legalnie obejrzysz wszystkie starcia w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW PPV. W przypadku gdy chcesz oglądać pojedynki 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym serwisie a także wykonać opłaty za dostęp do transmisji live. Nic nie stracisz dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w systemie KSW TV będziesz miał możliwosć obejrzenia i dostęp do emisji także przez kolejne 72 godziny po zrealizowaniu Gali.

KSW 46 – w jaki sposób wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w wirtynie, możesz logować się do niego przez stronę oraz przez Facebook’a. Utworzenie konta w serwisie jest bezpłatne. Kiedy masz już swoje aktywne konto, możesz dokonać wpłaty za transmisje tv walk na gali ORGANIZACJI KSW. Gdy dokonasz zapłaty, będziesz mógł śledzić przebieg całej Hitowej gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek przez kolejne 72 godziny po gali KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w usłudze KSW Online PPV TV możesz oglądać gliwicką galę, jest zaadaptowana do parametrów sprzętowych, opisanych na witrynie internetowej serwisu. Zobaczysz w wysokiej jakości na ekranie laptopa, nie powstała jeszcze usługa, dzięki której prześledzisz galę KSW na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Sympatycy w Arenie Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą KSW na ekranie telewizora czy też sprzętu, będą świadkami 9 znakomitych bitew ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia gala FEDERACJI KSW 2018, a zarazem piąta, jaka odbędzie się w Kraju nagromadzi na ringu najlepszych wojowników KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Poznaliśmy dotychczas nazwiska tych, jacy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a spotkanie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Ochota odniesienia wygranej z rywalem połączy obydwu reprezentantów, jacy w marcu 2018 roku stoczyli wielką konfrontację na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 42. W trakcie marcowego wydarzenia, niepokonany od 10 lat, w 20 walkach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy wojownik już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie chciał odegrać się za stratę swojej, doskonałej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej trwający czempion ksw kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są wygrane przez nokaut czy też poddanie, zapewne nie odda zwycięstwa łatwo. Również na gali obejrzymy również 8 kolejnych konfrontacji w ksw, a ich pełna lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Roberto Soldić – Vinicius Bohrer
Roman Szymański – Daniel Torres
Grzegorz Szulakowski – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Najbardziej dochodowe gry online

Mamy świadomość, że wiele osób, które decydują się na grę w kasynie online, oprócz rozrywki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK