Home » News » KSW 45: kto wystąpi na gali w Londynie?

KSW 45: kto wystąpi na gali w Londynie?

Przed nami następna gala ORGANIZACJI KSW – w październiku 2018 odbędzie się czwarta tegoroczna gala najsilniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy z Polski jak i Europy ponownie stoczą rewelacyjne pojedynki. Gala KSW odbędzie się na Wembley szóstego października. Kto wystąpi i będzie walczyć na gali? W jaki sposób obejrzeć galę KSW 45?

KSW 45 transmisja w telewizji ale także internecie

Sympatycy MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, iż najciekawsze gale MMA W POLSCE można oglądać tylko opłacając opłatę za KSW TV PPV. Galę KSW 45 stream będziesz mógł obejrzeć w telewizji oraz online za pośrednictwem funkcji KSW PPV natomiast cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Najważniejsze telewizje kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią dostęp dostępu do kolejnej gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, które nie posiadają możliwości zakupienia usługi w tenże rodzaj, mogą natomiast skorzystać z usługi kSW ppv TV – nie słyszałeś jak oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – w jaki sposób zakupić PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe i kablowe, które umożliwiają transmisję z gali ksw umożliwiają zakupienie usługi PAY-PER-VIEW za pośrednictwem aktywnych kanałów sprzedaży. Są nimi aplikacje live, w jakich możliwe jest zamówić specjalne usługi, ale też kanały telefoniczne – przez SMS ale też połączenie. By dowiedzieć się w jaki sposób zakupić dostęp do historycznej gali, najlepiej wpaść na wirtynę operatora od jakiego klient posiada tv i ustalić w jaki sposób możliwe będzie wykupienie usługi KSW TV PPV

Jeśli nie posiadasz możliwości wykupienia historycznej gali przez operatora posiadanej telewizji, pozostałym sposobem na zdobycie dostępu do transmisji na żywo będzie zakup gali w usłudze KSW TV w której korzystając elektroniczne tryby płatności, istnieje możliwość zakupić PPV. Wystarczy otworzyć konto i osiągnąć płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na własne konto gracza będzie mógł uruchomić transmisję.

Sprawdź jak wykupić PPV na KSW 45 -> https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-kupic-ppv

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W grze wieczoru będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w wielkim stylu do konfrontacji w mma, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudziana i tymże samym przybliżył się do konkurencji o pas czempiona.

W innej z ważnych walk wieczoru stoczy pojedynek dodatkowo Michał Materla, znany miłośnikom w całym kraju. Dla zawodnika ze Szczecina walka będzie to dodatkowa szansa żeby przybliżyć się do rywalizacji o pas.

Następną wspaniałą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, który dużą liczbę lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się wielką popularnością. Dla Króla Albanii będzie to powrót po klęsce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny zawodnik mma, który wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym stylu rozpoczął karierę w MMA i ogromnie łatwo zyskał kibiców. Polski zawodnik wygrał już trzy pojedynki i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o pas mistrza.

Scott Askham to wojownik ksw jaki na gali w obecnym roku potrafił powstrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk wspaniałymi ale także skutecznymi kopnięciami znokautował Polaka i wskazał, iż znajduje się właśnie w elicie wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zapoczątkuje popularny Akop Szostak, który do tej chwili konkurował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, że będzie więc niezwykle atrakcyjna rywalizacja pośród kibiców ksw, jacy do owej chwili nie zajmowali się MMA.

To jednakowoż nie wszystko – na gali ksw będzie dane zobaczyć również wielu innych wspaniałych zawodników mma, a tą kartę walk gali KSW 45 w Londynie prezentujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

KSW 49: kogo zobaczymy na gali w maju?

Następna tegoroczna gala ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Po raz kolejny na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK