Home » Polska » Ekstraklasa » Zmiany w Piaście Gliwice. Fornalik za Wdowczyka!

Zmiany w Piaście Gliwice. Fornalik za Wdowczyka!

Wszystko wskazuje na to, że Waldemar Fornalik będzie nowym trenerem Piasta Gliwice – donoszą dziennikarze lokalnych mediów. Według doniesień, działacze Piasta są już po rozmowach z Fornalikiem, natomiast wciąż prowadzą negocjacje w sprawie rozwiązania umowy z Wdowczykiem. Oficjalna informacja o zmianie na stanowisku szkoleniowca może zostać ogłoszona jeszcze we wtorek.

Jednym z głównych powodów planowanej zmiany trenera w Piaście są słabe wyniki. Drużyna prowadzona przez trenera Wdowczyka w dziewięciu kolejkach LOTTO Ekstraklasy zdobyła zaledwie osiem punktów (dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek) i znajduje się tuż nad strefą spadkową. Dodatkowo ponoć szkoleniowiec nie może dojść do porozumienia z działaczami w kwestiach personalnych w zespole. Chodzi przede wszystkim o napastnika, którego zdaniem trenera Wdowczyka brakuje.

Na konferencji prasowej po meczu z Wisłą Kraków (porażka 0:2) opiekun „Piastunek“ odniósł się do tego i przyznał, że potrzebuje nowego snajpera. – Przegrywamy spotkanie w końcówce meczu. Naprawdę trudno mi się z tym pogodzić, bo wyglądaliśmy w tym spotkaniu nieźle, ale niektórzy popełniali tak proste błędy, że na tym poziomie nie powinno się to zdarzyć. Proszę o pół napastnika. Nie całego, ale pół – cytuje słowa trenera strona dziennikzachodni.pl.

Ta wypowiedź ponoć nie sposobała się działaczom Piasta i tylko dolała oliwy do ognia. Słabe wyniki i nieporozumienia z trenerem sprawiły, że włodarze rozpoczęli poszukiwania nowego szkoleniowca i podobno się już z nim dogadali. To Waldemar Fornalik, który w poprzednim sezonie odszedł z Ruchu Chorzów. W ostatnich miesiącach był łączony z różnymi klubami ekstraklasy, ale ostatecznie z żadnym nie podpisał kontraktu.

Jeżeli Fornalik zdecyduje się na pracę w Piaście, to prawdopodobnie jego asystentem będzie ponownie jego brat – Tomasz Fornalik, który pełnił podobną funckję w Ruchu.

* Fotografia pochodzi ze strony ekstraklasa.tv.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK