Home » Polska » Ekstraklasa » Transfery: Brlek już we Włoszech. Przejdzie z Wisły do Genui!

Transfery: Brlek już we Włoszech. Przejdzie z Wisły do Genui!

Wisła Kraków straci jednego z kluczowych piłkarzy drużyny prowadzonej przez trenera Kiko Ramireza. Mowa o Petarze Brleku, który ma przejść do Genui. Obecnie pomocnik przebywa we Włoszech, gdzie przejdzie badania medyczne. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to podpisze kontrakt z przedstawicielem Serie A. Wisła na sprzedaży Brleka ma zarobić około 2 miliony złotych.

Sprawa transferu Chorwata nabrała rozpędu w ostatnich dniach. W pewnym momencie wydawało się bowiem, że Brlek zostanie w Wiśle jeszcze przynajmniej na kolejne pół roku. Działacze Genui wykazali się jednak determinacją i osiągnęli konsensus z przedstawicielami polskiego klubu. Włodarze Wisły wydali zgodę na wyjazd zawodnika na testy i już teraz wiadomo, że trener Ramirez będzie miał ograniczone pole manewru przed poniedziałkowym meczem ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Brelka bowiem zabraknie w kadrze na to spotkanie.

Chorwacki pomocnik trafił do krakowskiego klubu w 2016 roku. Do tej pory wystąpił w 48 oficjalnych meczach „Białej Gwiazdy“ i strzelił w nich 11 bramek. Informację o wylocie na testy medyczne i możliwym transferze do Genui przekazali dziennikarze Gazety Krakowskiej. Teraz wypada czekać na potwierdzenie doniesień w postaci transferu.

* Fotografia pochodzi ze strony fakt.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *