Home » News » Transferowa ofensywa Barcelony. Vietto blisko „Blaugrany”!

Transferowa ofensywa Barcelony. Vietto blisko „Blaugrany”!

Bardzo aktywni w letnim okienku transferowym są działacze FC Barcelona. Klub z Katalonii pozyskał już trzech piłkarzy na których wydał trochę gotówki, a już teraz hiszpańskie media donoszą, że o krok od „Blaugrany” jest występujący obecnie w Atletico Madyrt napastnik Luciano Vietto.

Hiszpański dziennik „Mundo Deportivo” informuje, że wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Vietto zostanie oficjalnie przedstawiony jako zawodnik mistrza Hiszpanii. Jeżeli do tego dojdzie, to będzie to już czwarty piłkarz po Denisie Suarezie (Villerral), Lucasie Digne (Paris Saint Germain) i Samuelu Umtitim (Olympique Lyon), który wzmocni klub z Katalonii w tym okienku transferowym.

Na chwilę obecną nie wiadomo ile „Barca” może zapłacić za zawodnika jego aktualnemu pracodawcy, czyli Atletico Madryt. Jak donoszą dziennikarze „Mundo Deportivo”, forma rozliczenia jest wciąż sprawą otwartą. Pewne jest jedynie to, że Atletico nie chce stracić pieniędzy, które wyłożyło przed rokiem na jego pozyskanie. A chodzi o kwotę 20 milionów euro. Trudno spodziewać się, by Barcelona wyłożyła takie pieniądze, ale podobno realnym rozwiązaniem jest opcja wypożyczenia piłkarza na rok z obowiązkiem wykupu.

Niezależnie od tego, jak potoczą się losy transferu Vietto, FC Barcelona w tym okienku na trzech wymienionych wcześniej zawodników wyłożyła ponad 40 milionów euro. Najdroższym zakupem „Blaugrany” jest Samuel Umtiti , który kosztował 25 milionów euro.

* Fotografia pochodzi ze strony express.co.uk.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *